Заплатка: відгуки, умови кредитування у Zaplatka

Рейтинг
Сума ₴
500–7000
Ставка
1.5% у день
Спосіб
Строк
1-20 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 (800) 306 - 066
Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 21:00
Субота: 8:00 - 21:00
Неділя: 8:00 - 21:00

Мікрокредитна організація існує на ринку України досить давно - з 2012 року. За цей час вона встигла зарекомендувати себе, як надійна, стабільна і професійна компанія. Відгуки клієнтів говорять про те, що сервіс працює прозоро, співробітники надають клієнтам якісну підтримку, а також постійно проводяться різні акції та розіграші.

Мінімальний термін кредитування становить один день, максимальний - 20 днів. Клієнти можуть запросити суму від 500 гривень до 7000 гривень. Якщо мова йде про перше звернення, сума позики обмежується до 3000 гривень. Отримати консультацію можна, зателефонувавши на номер телефону, вказаний на сайті - дзвінки абсолютно безкоштовні.

Офіційний сайт - zaplatka.ua

Подати заявку на кредит онлайн в Заплатка

Заплатка (Zaplatka): умови онлайн кредитів, загальна інформація

Загальна інформація про кредити в Заплатка (Zaplatka)

Сума при першому кредиті від 500 до 3000 грн
Сума при повторних від 500 до 7000 грн (поступово збільшується)
Термін кредитування від 1 до 20 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 1,5% в день - перші 5 днів безкоштовно
Процентна ставка при повторних позиках 1,5%
Час оформлення заявки на кредит 15 хвилин
Час розгляду заявки до 10 хвилин
Вікові обмеження 18-65 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам так
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявок високий

Взяти кредит під 1.5%

Процентна ставка

Якщо ви звертаєтеся в компанію Заплатка вперше, то протягом перших п'яти днів отримати кредит ви можете під нуль відсотків. Однак після закінчення цього терміну доведеться заплатити 1.5%. У компанії діють акції для постійних позичальників. При використанні тарифного плану «Постійний» процентна ставка складе 1.3%, а для клієнтів групи VIP знизиться до 1.1%.

На офіційному сайті є кредитний калькулятор, на якому відвідувач може вибрати суму позики, а також строк кредитування. Після цього ви побачите крайню дату погашення, а також суму процентних нарахувань і підсумкову суму, яку потрібно буде заплатити.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 0,75%
 • до погашення 1075 грн
Повторна позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,5%
 • до погашення 1150 грн

Хто може отримати кредит в компанії

Компанія Заплатка відрізняється лояльним ставленням до нових клієнтів, тому відсоток схвалень за заявками тут досить високий. Однак в мікрокредитний фірмі так само є певні обмеження. Отримати гроші в борг можуть:

 • Громадяни, які досягли повнолітнього віку.
 • Особи, які проживають на території країни і мають українську реєстрацію.
 • Українці, які мають паспорт та ідентифікаційний код.
 • Громадяни, які мають рахунок в одному з українських банків.

Взяти кредит в Заплатка

Переваги та недоліки

Незважаючи на те, що все мікрофінансові організації працюють за схожим принципом, кожна з них має особливі переваги і особливостями.

 • Надійна система захисту персональних даних клієнтів;
 • Індивідуальний підхід до кожного позичальника;
 • Можливість оформлення кредиту з 18 років;
 • Видача позик для пенсіонерів, студентів, безробітних громадян;
 • Можливість подачі заявки в будь-який час доби;
 • Постійні акції, вигідні пропозиції;
 • Можливість швидкого оформлення повторного позики;
 • Наявність якісної клієнтської підтримки;
 • Швидка обробка запитів від клієнтів;
 • Зручна і проста навігація на сайті;
 • Доступна послуга реструктуризації боргу;
 • Можливість відстрочити платіж при виникненні труднощів з оплатою;
 • Не треба йти до відділення або офіс для отримання грошей;
 • Кредитні кошти приходять на карту дуже швидко.
 • Обмеження по сумі для нових клієнтів;
 • Необхідність надавати контакти батьків для всіх клієнтів молодше 26 років;
 • Прострочення призводить до різкого збільшення суми заборгованості.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Заплатка - це всеукраїнська кредитна компанія, яка працює на ринку більше семи років. Вона володіє всіма необхідними документами, ліцензією, роздільної ведення кредитної діяльності на території країни, а так само свідоцтвом про реєстрацію, виданими Національною комісією. Сервіс організований товариством з обмеженою відповідальністю під назвою «ВУТЕК-ІНВЕСТ».

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Як взяти кредит онлайн в Заплатка

 1. На головній сторінці офіційного сайту є кредитний калькулятор. Тут необхідно вибрати суму і термін кредитування. Якщо вас влаштовує процентна ставка і крайня дата погашення заборгованості, натисніть кнопку «Оформити кредит».
 2. Перед вами відкриється реєстраційна форма. Тут слід вказати всі дані, заповнивши кожне поле. Це необхідно для створення особистого кабінету на сайті компанії.
 3. Коли всі дані будуть вказані, натисніть кнопку «Далі».
 4. На вказану в анкеті номер телефону буде відправлено повідомлення з комбінацією символів. Її потрібно вказати в спеціальній формі. Це необхідно для того, щоб ваш номер телефону був закріплений за вашим особистим кабінетом.
 5. Після цього потрібно більш детально вказати інформацію про себе. Це контактні дані родичів або колег, відомості про роботу та заробітну плату, адреси проживання та прописки, сімейний стан і освіту, і інше.
 6. Коли вся інформація буде вказана, необхідно верифікувати картку банку. Для цього внесіть всі її дані - CRV код, номер і термін дії. Після цього на вашому рахунку буде заблокована деяка сума - не більше 1 гривні. Вам потрібно в спеціальному полі вказати, що саме за сума була заблокована, після цього гроші повернутися на рахунок, а картка закріпитися за вашою анкетою.
 7. Після цього повторно перевірте суму позики, термін кредитування, ознайомтеся з кредитною угодою, уважно прочитавши його. Якщо ви згодні з умовами кредитування, підпишіть договір.
 8. Співробітник організації зв'яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити відомості з заявки, а також задати деякі питання. На протязі декількох хвилин після розмови буде прийнято рішення по вашому запиту, а гроші нарахують на картку.

В Заплатці при повторних заявках заповнювати анкету не потрібно.

Подати заявку на кредит в Заплатка

Що робити, якщо отримали відмову

В більшості випадків мікрофінансові сервіси схвалюють заявки на отримання позики. Ці фірми набагато лояльніше ставляться до вибору клієнтів, вимагають значно менше документів, ніж банки.Але і тут іноді можна отримати відмову. Основними, і найбільш поширеними причинами відмови є:

 1. Наявність непогашеного боргу в Заплатка;
 2. Помилкові відомості, зазначені в заявці;
 3. Невідповідність основним вимогам компанії до клієнтів;
 4. Помилки, друкарські помилки або пропущені символи в анкеті;
 5. Спроба оформити позику повторно, відразу після погашення попереднього;
 6. Проблеми з картою банку - завершення терміну дії;
 7. Нестача коштів на балансі для верифікації картки.

Якщо виправивши всі можливі причини відмови позику не дали, а гроші потрібні терміново, подайте заявки в інші компанії з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в Dinero , CreditPlus , MyCredit або AlexCredit .

Що вписувати в поле «промокод»?

В Заплатка відсутні промокоди. Замість них компанія регулярно проводить по кілька акцій. Наприклад, нульова процентна ставка для нових клієнтів протягом п'яти днів, або зниження процентної навантаження для постійних позичальників. Крім того, «Zaplatka» йде назустріч боржникам, і проводить акцію навіть для тих, хто не зміг сплатити борг вчасно. Протягом семи днів прострочення вам не будуть нараховуватися ні штрафи, ні пеня. Щоб бути в курсі акцій, підписуйтесь на розсилку від фірми, і беріть кредити вигідно!

Як повернути кредит

Для кожного клієнта є кілька способів погашення заборгованості:

 • Використання інтернет банкінгу Приват24;
 • Оплата через термінали ПриватБанку;
 • Поповнення рахунку через особистий кабінет;
 • Погашення заборгованості в касі українських банків.

Важливо враховувати, що тільки при використанні особистого кабінету гроші зараховуються на рахунок практично миттєво. Інші способи бажано використовувати в тому випадку, якщо у вас є в запасі три дні до крайньої дати, саме стільки становить період надходження коштів на рахунок фірми.

Прострочення та його наслідки

Боржникам доводиться стикатися з наполегливими дзвінками від працівників сервісу, які турбують не тільки їх, але і контактних осіб, чиї номери є в анкеті. Крім цього, заборгованість обкладається штрафом і пенею, що призводить до різкого її збільшення. Компанія Zaplatka залишає за собою право передачі боргу третій особі, тобто колекторської службі. Крім того, справа може бути направлена до суду на розгляд, результатом якого може стати конфіскації майна в рахунок погашення простроченого позики.

Пролонгація

Ця компанія пропонує не тільки пролонгацію, але і реструктуризацію позики, що досить зручно. Реструктуризація являє собою зміну умов угоди, але доступна вона тільки після 15 дня невиплати.Суму заборгованості розділять на кілька частин, що дозволить крок за кроком вирішувати проблему.

Пролонгація - це відстрочка виплати кредиту на термін 20 днів. Вона доступна тільки за умови погашення відсоткової частини позики, а так само пені і штрафу, якщо такі є. Для оформлення необхідно укласти повторно угоду через особистий кабінет.

Контакти служби підтримки клієнтів Zaplatka

 • Гаряча лінія - 0 (800) 306-066
 • Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Головний офіс сервісу - 61058 Україна, Харківська обл., м. Харків, вул.Сумська, д. 47, офіс 14

Отримати кредит

 

Відгуки Заплатка

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Відгуки  

Лариса Ушанова03.09.2019, 08:59
Добрый день! Хочу поделиться впечатлением от Заплатки! Сначала мне все понравилось, но когда у меня возникли задержки с отдачей денег и я как порядочный человек решила сделать пролонгацию, мне в ней Заплатка отказала! Я так понимаю они специально это делают чтоб вогнать человека в долг! Другого объяснения такого поведения я не найду!Больше не обращусь!
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
500-7000
Ставка
1.5% у день
Спосіб
Строк
1-20 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 (800) 306 - 066
E-mail: info@zaplatka.ua
Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 21:00
Субота: 8:00 - 21:00
Неділя: 8:00 - 21:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее