VeroCash: відгуки, як отримати позику в Верокеш - промокод, особистий кабінет

Рейтинг
Сума ₴
500–15000
Ставка
1.49% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +380 67 338 65 38
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 10:00 – 20:00
Неділя: 10:00 – 20:00

Кредитний калькулятор Веро Кеш

Організація ІЗІ КРЕДИТ є частиною найбільшого фінансового холдингу Management Financial Group, який протягом тривалого часу надає кредитні послуги в області мікрофінансування громадянам Центральної та Східної Європи. На території України свою діяльність підприємство почало більше десяти років тому. У травні 2017 року він виступив організатором сервісу Verocash, який успішно працює два роки.

Офіційний сайт — https:/verocash.com.ua/ua

Verocash (Веро Кеш): умови онлайн кредитів, загальна інформація

Загальна інформація про кредити в Verocash (Веро Кеш)

Спеціалізацією підприємства є видача невеликих грошових сум громадянам країни, фізичним особам і приватним підприємцям на обумовлений в угоді період. Мінімальна позика становить 500 гривень, обмеження по першому займу - 3 тисячі гривень. Кожен вчасно виплачений позику і подальше звернення піднімає кредитний ліміт до того моменту, поки він не досягне 5 тисяч гривень.

Установа не працює з клієнтами через офіси, і має тільки одне офіційне представництво в столиці. Вся взаємозв'язок з громадянами здійснюється за допомогою інтернету, електронної пошти та телефонного спілкування. Грошові суми спрямовуються на картку клієнта після того, як він отримує позитивну відповідь на свій запит.

Скористатися послугами підприємства можна з будь-якої точки країни. Для цього достатньо відправити заяву на отримання фінансової допомоги з офіційною сторінки сервісу. Компанія має хорошу репутацію на українському ринку мікрофінансування, використовує європейський підхід до роботи з клієнтами і постійно вдосконалює свою роботу.

Тривалість позики коливається від семи до тридцяти днів, але її можна продовжити при необхідності, скориставшись послугою відстрочки платежу.

Сума при першому кредитівід 500 до 5000 грн
Сума при повторнихвід 500 до 15000 грн
Термін кредитуваннявід 5 до 30 діб з можливістю продовження
Відсоткова ставка при першому кредиті1,49% на добу
При повторных позиках1,49%
Час оформлення заявки на кредит10 хвилин 
Вікові обмеження18–65 років
Довідка про роботуне потрібна
Видача безробітним, студентам і пенсіонерамтак
Кредит з поганою кредитною історієютак
Географія кредитуваннявся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявоквисокий

Взяти кредит під 1,49% в Verocash

Відсоткова ставка в Verocash

Розмір відсоткових ставок в організації Verocash однаковий для всіх громадян, незалежно від того, скільки разів вони зверталися в компанію. Відсоток досить низький - 1.49% в день. 543,85% - річний коефіцієнт процентних нарахувань. Розглянемо конкретний приклад. Громадянин звернувся в організацію Веро Кеш, і отримав кредит на суму 2000 гривень на десять днів. Щодня йому необхідно оплачувати послуги компанії, що обійдеться в 29.80 гривень.

За десять днів його переплата складе 298 гривень, тобто підсумковий платіж повинен бути рівний 2298 гривень. Якщо оплата буде проведена достроково, співробітники організації перерахують розмір процентних нарахувань, згідно з фактичним терміном використання фінансових ресурсів.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • строк: 10 дней
 • відсоткова ставка: 1,49%
 • всього: 1149 грн
Повторна позика
 • сума: 1000 грн
 • строк: 10 дней
 • відсоткова ставка: 1,49%
 • всього: 1149 грн

Лицензія, сертифікати

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Що необхідно, щоб отримати кредит в ВероКеш

 • Людина повинна бути громадянином України і мати прописку на території країни.
 • Необхідна наявність штампа про прописку в паспорті, відскановані копії цієї та інших сторінок документа.
 • Обов'язковою є наявність ідентифікаційного номера.
 • Взяти гроші в борг можуть тільки повнолітні громадяни, які не старше 70 років.
 • Фірма працює тільки через банківські перекази, тому необхіднон бути власником картки одного з українських банків. Вона повинна бути оформлена безпосередньо на ту людину, яка бере гроші в борг.
 • Дієздатність та працездатність - обов'язкові умови співпраці.
 • Для отримання доступу до заявки і подальшої імплементації інструкцій, необхідний доступ до інтернету, а також наявність чинного мобільного телефону.
 • Щоб взяти позику знадобитися постійне джерело доходу - офіційний або неофіційний - не має значення.

Для отримання позики потрібні паспорт, ІПН, код, телефон та електронна пошта. Довідка про доходи і поручителі не потрібні.

Взяти кредит у VeroCash

Переваги і недоліки

Verocash - це сучасний сервіс, який працює на основі інноваційних програмних продуктів і європейської методики кредитування. Він має безліч переваг, серед яких слід відзначити:

 • Подавати запити можна в будь-який час доби, для цього не потрібно йти з роботи, їхати в офіс або витрачати особистий час;
 • На те, щоб винести вердикт по заявці, мікрофінасовому сервісу Verocash досить дванадцяти хвилин - це максимальна тривалість розгляду анкети;
 • Інноваційний програмне забезпечення дозволяє надійно зберігати всі особисті дані клієнтів в захищеній базі;
 • Навіть при первинному співпраці кожен клієнт має можливість отримати позику в розмірі до трьох тисяч гривень;
 • Проблемні моменти кредитної історії не впливають на остаточну відповідь по заявці громадянина - працівники сервісу інакше оцінюють ризики платоспроможність клієнтів;
 • Звернутися за отриманням грошей в борг можуть особи без офіційної роботи і довідки про доходи, потрібен тільки ідентифікаційний код і паспорт;
 • Подати заяву можна з будь-якої точки України, скориставшись комп'ютером, смартфоном, телефоном або планшетом;
 • Великий досвід роботи товариства з обмеженою відповідальністю ИЗИ КРЕДИТ дозволив створити оптимальні умови співпраці на європейському рівні;
 • Зручний сайт містить докладні відомості про підприємство, в тому числі юридичну інформацію - фірма веде діяльність прозоро і відкрито;
 • Отримати грошові кошти мають можливість громадяни, яким щойно виповнилося вісімнадцять років.
 • Велика пеня за прострочення;
 • Відносно невеликий розмір максимального кредиту;
 • Періодичні проблеми з роботою гарячої лінії.

Компанія володіє всіма необхідними дозволами для того, щоб вести кредитну діяльність на території держави. Ліцензія видана Національною комісією, яка регулює фінансовий ринок, а сертифікат про реєстрацію підтверджує, що фірма вписана в реєстр фінансових компаній України.

Як взяти кредит онлайн в Verocash

 1. Вибираємо відповідний розмір позички і період, протягом якого планується використовувати фінансові ресурси. Для цього є кредитний лічильник, за допомогою якого зручно моментально оцінити умови співпраці. Змінюючи значення «Сума» і «Період», ви побачите, як з правого боку змінюється розмір процентної частини, загальної суми.
 2. Визначившись з параметрами, натискаємо кнопку «Оформити кредит». Система переведе вас у вікно реєстрації, де потрібно просто вказати діючий номер телефону. Після натискання кнопки «Отримати код по СМС», він прийде на вказаний телефон через кілька секунд.
 3. Коли реєстрація буде завершена, переходимо до стандартної процедури заповнення заяви на позику. Воно включає в себе кілька форм, кожна з яких містить не більше десяти питань.
 4. Вказуємо дані документів, адреса проживання, інформацію про сімейний стан, працевлаштуванні, контактні телефони та інше. Всі поля для відповідей необхідно заповнити достовірною, повною інформацією, від цього залежить вердикт підприємства про видачу позички.
 5. У окремій вкладці система запросить закріпити документи, це скан ідентифікаційного коду та кількох сторінок посвідчення особи - прописка, сімейний стан, сторінки з фото.
 6. Кредитні кошти можуть бути спрямовані тільки на верифікувати карту, що належить клієнту. Вказуємо всі її дані, після чого підтверджуємо розмір суми, заблокованої на рахунку.
 7. Повторно переглядаємо параметри позики і знайомимося з договором - його текст необхідно вивчити повністю до того, як ставити електронний підпис.
 8. Залишається чекати прийняття рішення і дзвінка від представника Verocash.

Що робити, якщо отримали відмову

У разі відмови компанії від співпраці, можна спробувати подати заявку повторно через деякий час. Але попередньо слід виключити можливі причини негативного рішення:

 1. Виключити орфографічні, граматичні помилки або друкарські помилки в заяві;
 2. Перевірити, чи не прострочена картка, і чи є на балансі хоча б п'ять гривень;
 3. Уточнити дані про минулі кредитах в Verocash, якщо такі були. Можливо, залишилася невелика заборгованість;
 4. Виключити можливість вказівки неправдивої інформації, прибрати скорочення;
 5. Перевірити якість зображень з документами - має бути чітко видно обличчя на фото, цифри і букви;
 6. Налагодити добре сполучення з інтернетом і перевірити мобільний зв'язок.

Якщо ж ви безуспішно подали кілька заявок поспіль, тоді варто почекати кілька днів, перш ніж подавати ще одну, а тим часом подати заявку в іншу компанію, наприклад,Дінеро або Credit Plus.

Промокод

Іноді мікрофінансова фірма Verocash пропонує клієнтам скористатися промокодом. Найчастіше такі пропозиції приурочені до свят або важливих дат, наприклад, перед річницею організації, Новим роком, 1 вересня, і так далі. Періодично проводяться акції серед постійних клієнтів. Вони дають шанс отримати цінний приз або заохочувальний подарунок.

Як погасити кредит в Verocash

Погасити позику можна декількома способами:

 • Через інтернет ресурс. Це найвигідніший спосіб погашення, так як платнику не доводиться виплачувати комісії, гроші приходять в лічені хвилини, а вся інформація про платежі надійно зберігається в особистому кабінеті. Крім того, проводити оплату можна в будь-який час доби.
 • У терміналах самообслуговування. Оптимальний варіант для тих, хто хоче розрахуватися готівкою, однак важливо враховувати комісію терміналу при оплаті. Переклад може прийти не відразу, а протягом трьох днів, це часто призводить до несподіваної простроченні.
 • У банківських касах всіх українських банків приймають гроші в рахунок оплати заборгованості, однак вони теж не завжди миттєво надходять на рахунок. Банку доведеться заплатити деяку комісію.

Наслідки прострочення

Головною причиною проблем, які виникають між МФО і клієнтом, є прострочення. Перед тим, як оформляти позику, потрібно усвідомити всю відповідальність прийнятого рішення. Кожен день прострочення буде збільшувати розмір боргу. У Verocash для боржників діють наступні санкції:

 • Передача відомостей про несумлінне клієнта в бюро кредитних історій, що відразу псує рейтинг громадянина і ускладнює отримання позики в майбутньому;
 • Збільшення процентної ставки за позикою до 3%, тобто більш, ніж в два рази;
 • Передача заборгованості третій особі через певний період часу - колекторської компанії;
 • Ризик судового розгляду з примусовою конфіскацією майна в рахунок погашення боргу.

Оформлення пролонгації

Щоб уникнути прострочення, організація Верокеш пропонує скористатися відстроченим платежем. Для цього необхідно зайти в особистий кабінет, вибрати дану послугу, укласти повторний договір з компанією.

Обов'язковою умовою є повне погашення відсоткової частини заборгованості, тобто продовжити можна тільки саме тіло позики.

Контакти компанії

Номер служби підтримки підприємства

Графік роботи підтримки

 • пн-пт: 08.00-20.00
 • сб-вс: 10.00-20.00

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 04210, м. Київ, вул. Оболонська набережна 15, корпус 4

Відгуки про компанію


11111Rating 0.00 (0 Votes)

Додати відгук

Сума ₴
500-15000
Ставка
1.49% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +380 67 338 65 38
E-mail: info@verocash.com.ua
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 10:00 – 20:00
Неділя: 10:00 – 20:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее