Top Credit: відгуки, умови кредитування у ТопКредит

Рейтинг
Сума ₴
100–3000
Ставка
1.9% у день
Спосіб
Строк
1-10 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 210 177
Понеділок - П'ятниця: 09:00 - 20:00
Субота: Вихідний
Неділя: Вихідний

Мікрофінансова організація ТОП Кредит існує на ринку фінансових послуг з січня 2015 року. Протягом року фірма існувала, як кредитна компанія, яка видає готівкові кредити, а в 2016 профіль діяльності трохи змінився. Тепер в Top Credit можна оформити позику онлайн, через інтернет. За час свого існування на ринку фінансових послуг, підприємство зарекомендувало себе, як надійна, стабільна і гарна мікрофінансова компанія. Мінімальна сума кредиту становить 300 гривень, максимальна - 15 000 гривень. Отримати позику можна на період до 30 днів.

Офіційний сайт - topcredit.ua

Загальна інформація про кредити в ТОП Кредит

Сума при першому кредиті від 0 до 3000 грн
Сума при повторних від 100 до 15000 грн (доступна сума поступово збільшується)
Термін кредитування від 1 до 10 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 1,9% в день
Процентна ставка при повторних позиках 1,9% з накопичувальною знижкою за програмою лояльності до -50%  
Час оформлення заявки на кредит; 15 хвилин
Час розгляду заявки до 30 хвилин
Вікові обмеження 18-90 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача, студентам і пенсіонерам так
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму, Донецької та Луганської областей
Відсоток схвалення заявок середній

Процентна ставка в ТОП Кредит

Незалежно від суми кредитування, користування кредитом передбачає щоденне нарахування відсотків - 1,9% на добу від суми позики. Ви зможете скористатися онлайн-калькулятором на сайті, щоб розрахувати суму, яку ви витратите на оплату кредиту.

Перша позика
 • сума: 2000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,9%
 • до погашення 2380 грн
Повторний займ
 • сума: 4000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,9%
 • до погашення 4760 грн

Промокод

В компанії ТОП Кредит не використовуються промокоди, але тут часто використовують бонусні програми для постійних позичальників, проводять різні акції. Для того щоб бути в курсі всіх новин мікрофінансової організації, підпишіться на розсилку новин від ТОП Кредит при заповненні своєї заявки на отримання позики. Вся інформація про акції завжди з'являється на офіційному сайті компанії, ви можете ознайомитися з ними, просто відвідавши ресурс.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрофінансовий організація Top Credit має всі необхідні документи для ведення фінансової діяльності в сфері кредитування громадян України. У 2015 році Top Credit була зареєстрована, як фінансова установа. Ліцензія на роботу була видана в березні 2017.

Переваги і недоліки «ТОП Кредит»

На фінансовому ринку можна зустріти найрізноманітніші пропозиції від мікрокредітних компаній. Всі вони мають свої особливості і переваги, і кожен вибирає саме ту компанію, яка відповідає його вимогам. Одним клієнтом принципово важлива допустима сума кредиту, інші шукають мінімальні відсоткові ставки або тривалі кредити. Що стосується компанії Top Credit, то тут можна виділити наступні переваги:

 • Весь процес повністю автоматизований. Щоб оформити кредит, вам потрібно мати під рукою комп'ютер, телефон, паспорт, ІПН і банківську карту.
 • Можливість дострокового погашення кредиту без комісії. Ви платите тільки за дні користування кредитом. Також доступна опція «Часткове погашення», при якому можна погасити частину кредиту, а наступні відсотки будуть нараховуватися на залишок.
 • Можливість поліпшити свою кредитну інформацію. Дані по кожному кредиту компанія передає в УБКІ.
 • Велика ймовірність отримання позики. Компанія кредитує як офіційно, так і неофіційно працюючих громадян.
 • Можливість подачі заявки в будь-який час доби.
 • Професійні співробітники, що працюють в клієнтської підтримки.
 • Можливість отримання кредиту з 18 років.
 • Доступна послуга пролонгації для всіх клієнтів.
 • Відсутність прихованих комісій та відсотків
 • Зручні способи оплати кредиту.
 • Необхідність вказувати контакти людей, які можуть підтвердити особу клієнта.
 • Відсутність пільгових умов для нових клієнтів.
 • Обмеження по сумі першої позики.
 • Різке зростання суми кредиту при простроченні.

Хто може взяти кредит в Top Credit

Скористатися послугами компанії Top Credit може практично кожен громадянин, тут дійсно лояльні умови для отримання позики. Все, що вам знадобиться, це:

 • віку від 18 до 90 років;
 • наявності карта будь-якого банку України;
 • наявності контактів людей, які можуть підтвердити вашу особистість.

Як отримати кредит в ТОП Кредит

Весь процес оформлення кредиту автоматизований. Клієнтові потрібно пройти реєстрацію на сайті, вірно заповнивши всі поля з даними. Це включає в себе кілька кроків:

 1. Реєстрація нового аккаунта. Для цього на головній сторінці сайту потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит» або «Вхід». Вам необхідно буде заповнити анкету з особистими даними, після чого система надішле на ваш телефон одноразовий пароль.
 2. Заповнення профайла. Тут необхідно заповнити більш детальну анкету, додавши скани або фото вашого паспорта, ІПН, додавши дані діючої банківської карти.
 3. Оформлення кредиту. Тепер ви можете вибрати суму кредиту і термін кредитування. Не забудьте перейти в розділ особистого кабінету «Мої кредити», щоб ввести код підтвердження, який прийде на ваш телефон.
 4. Отримання кредиту. Система самостійно приймає рішення про видачу кредиту, відправляючи SMS з відповідним повідомленням на ваш телефон. У розділі «Мої кредити» ви зможете підтвердити отримання позики - і гроші будуть перераховані на вашу банківську карту, реквізити якої ви вказали в анкеті.

Як взяти кредит онлайн (покрокова інструкція)

Незважаючи на те, що мікрокредити користуються великою популярністю серед українців, для багатьох людей все ще залишається незрозумілою і складною процедура отримання позики через інтернет. Для того щоб ознайомитися з усіма нюансами, які можуть зустрітися при реєстрації, пропонуємо вам ознайомитися з покроковою інструкцією по отриманню позики в організації Top Credit.

 1. На офіційному сайті організації натисніть кнопку «Отримати кредит». Система переведе вас на реєстраційну форму, де знадобиться вказати основні дані про себе. Це необхідно для створення свого особистого кабінету, який надалі буде використовуватися для перегляду відомостей про позики.
 2. На вказаний номер телефону буде вислано вам повідомлення з кодом, який треба вказати в окремому полі. Цією дією ви закріплюєте свій номер за вашою анкетою і підтверджуєте його;
 3. Тепер оформите заявку на отримання кредиту. Для цього необхідно заповнити чотири анкети. Перша стосується особистих даних позичальника. Це паспортні дані, сімейний стан, ім'я, прізвище та по батькові, і так далі. Внизу є окремі поля, куди потрібно прикріпити відскановані копії документів. Підготуйте і збережіть на своєму пристрої фотографію ідентифікаційного коду, першої та другої сторінки паспорта, а також сторінок із зазначенням прописки і сімейного статусу.
 4. Нижче прикріпіть власне фото, зроблене недавно, після чого натисніть кнопку «Зберегти дані».
 5. У другій формі слід внести адресні дані. Якщо ви проживаєте за місцем реєстрації, то вкажіть одну адресу. Для тих, хто на даний момент живе не там, де прописаний, необхідно прописати два адреси.
 6. Третя анкета присвячена інформації про місце вашої роботи. Тут потрібно чесно вказати, де ви працюєте, протягом якого часу, яку посаду займаєте. Також внесіть адресу підприємства, на якому ви працюєте, і його номер телефону.
 7. У четвертій формі потрібно вказати контакти трьох осіб, які зможуть підтвердити надані вами відомості. Це можуть бути родичі, друзі або колеги. Також, при бажанні, можете вказати свою сторіночку в соціальних мережах, додаткові телефони або адресу електронної пошти.
 8. Тепер введіть номер своєї банківської картки в спеціальному полі. Після цього відкриється нове вікно, в якому ще раз потрібно написати дані своєї картки. Для того щоб верифікувати карту, на рахунку буде заблокована невелика сума, яку доведеться вказати в спеціальному полі. Гроші повернутися на рахунок найближчим часом, а карта буде закріплена за вашим аккаунтом.
 9. Перейдіть в особистий кабінет, і на кредитному калькуляторі виберете суму і термін позики, внизу ви зможете побачити, скільки складе переплата за користування грошима. Якщо умови кредитування вас влаштовують, натисніть кнопку «Отримати позику».
 10. На мобільний телефон прийде ще одне повідомлення з кодом, який потрібно внести в окремому полі. Після цього ваша заявка на кредит буде спрямована на розгляд, а її статус ви завжди зможете побачити в особистому кабінеті.

Як повернути кредит

Повернути кредит можна шляхом внесення готівкових коштів в каси відділень «ТОП Кредит», термінали самообслуговування, банківські каси на поточний рахунок компанії.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено

 1. Перевірте правильність введених вами даних. Навіть одна помилка в букві імені або цифрі може стати причиною відмови.
 2. Перевірте вашу банківську карту. Вона повинна бути дійсною і на ній має бути не менше 1 гривні - ця сума потрібна для верифікації, тобто для перевірки вашої карти.
 3. Перевірте вашу кредитну історію в УБКІ - Українському бюро кредитних історій. Можливо, у вас вже є відкритий кредит або дані про раніше погашений кредит ще не були внесені в вашу кредитну історію. Ви можете зателефонувати в УБКІ і уточнити цю інформацію.

Наслідки невиплати кредиту

В разі прострочення виплати по кредиту позичальника повернути позику і сплата відсотків здійснюється в такій черговості: в першу чергу клієнт платить штраф і /або пеню, потім - нараховані відсотки за користування кредитом, а потім - суму кредиту.

З першого дня прострочення виплати клієнту буде нарахована пеня, в залежності від терміну кредитування і суми позики. Крім цього, процентна ставка зросте практично в два рази. Співробітники ТОП Кредит будуть постійно дзвонити боржникові, нагадуючи про його зобов'язання, зв'язуватися працівники можуть і з родичами, друзями, колегами клієнта.

Через певний період борг позичальника буде переданий колекторської службі, якщо попередні заходи ніяк не вплинуть на клієнта. Так само стягнення може здійснюватися через суд.

Оформлення пролонгації

При необхідності ви можете скористатися послугою пролонгації кредиту. Її максимальний термін - 10 днів. А щоб скористатися послугою, необхідно виплатити всі відсотки за користування позикою.Ви можете зробити все це в особистому кабінеті на сайті «ТОП Кредит».

Контакти

ТОВ «ТОП Кредит» внесена до реєстру фінансових компаній, реєстраційний номер запису 16103108 від 09.04.2015 року, свідоцтво IK №137, код фінансової встановити: 16.

Адреса головного офісу компанії - Україна, 04073, н. Київ, пр. Степана Бандери, будинок 8.

Телефон гарячої лінії - 0-800-210-177

Електронна пошта кредитної підтримки - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Додати відгук

Сума ₴
100-3000
Ставка
1.9% у день
Спосіб
Строк
1-10 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 210 177
E-mail: info@topcredit.ua
Понеділок - П'ятниця: 09:00 - 20:00
Субота: Вихідний
Неділя: Вихідний
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее