Швидко Гроші: відгуки про Sgroshi, умови кредитування

Рейтинг
Сума ₴
600–10000
Ставка
2% у день
Спосіб
Строк
1–1000 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 50 10 20
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 8:00 – 20:00
Неділя: 8:00 – 20:00

Швидко Гроші (також Швидко Гроші, Швидко Гроші, Sgroshi   - українська мікрокредітной організація, що займається видачею споживчих кредитів на суму від 600 до 10000 грн, терміном від 1 до 1000 днів. Заявлений час розгляду заявки на видачу позики - 20 хвилин .

Офіційний сайт - sgroshi.com.ua

shvydko groshi vzyat kredit

Швидко Гроші кредит онлайн - інформація про компанію

Загальна інформація про кредити в Швидко Гроші

Сума при першому кредиті від 600 до 3000 грн
Сума при повторних від 600 до 10000 грн (доступна сума поступово збільшується)
Термін кредитування від 1 до 14 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 2% в день
Процентна ставка при повторних позиках 2% з накопичувальною знижкою за програмою лояльності до -50%  
Час оформлення заявки на кредит   15 хвилин  
Час розгляду заявки до 20 хвилин  
Вікові обмеження 18-60 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача, студентам і пенсіонерам та
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму, Донецької та Луганської областей
Імовірність одобрення заявки нового клієнта вище середнього

Скільки платити за користування кредитними коштами?

В компанії «Швидко Грошi» процентні ставки залежать від того, на яку суму оформляється кредит, і який термін кредитування вибирає позичальник. Якщо говорити про позику в 1000 гривень, щоденний відсоток складе приблизно 20 гривень, тобто 2% від суми. У компанії немає пільг для нових клієнтів, але є обмеження по доступну суму кредиту в 3000 гривень.

Перша позика
 • сума: 2000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 2%
 • до погашення 2400 Грн
Повторна позика
 • сума: 4000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 2%
 • до погашення 4800 грн

Відсоток погашення кредиту залежить від конкретної суми. Наведемо приклад: ви збираєтеся в туристичний похід з наметом, але розумієте, що не вистачає 1000 грн на спальний мішок. Ви оформили кредит, і за його використання в цьому випадку будете платити 20 гривень в день, що дорівнює 2%. У рік - 730%.

Хто може отримати кредит в Sgroshi

Компанія готова співпрацювати з громадянами України, які досягли повнолітнього віку, але не є старше шістдесяти років. Послугами компанії можуть скористатися практично все, адже не треба буде ні офіційне місце роботи, ні довідка про дохід, ні ідеальна кредитна історія, щоб отримати кредит. У «Швидко Грошi» видають гроші пенсіонерам і студентам, мамам в декреті і особам без офіційного працевлаштування. Для того щоб скористатися послугами сервісу, необхідно:

 • Бути громадянином України і проживати на території країни;
 • Мати ідентифікаційний код і паспорт;
 • Бути власником діючої банківської картки;
 • Мати доступ в інтернет і мобільний номер для зв'язку з компанією.

В компанії цікавляться працевлаштуванням клієнтів, але досить дати номер телефону колег або керівника фірми, в якій ви працюєте, не має сенсу збирати офіційні документи.

Для отримання кредиту в Швидко Гроші необхідні

 1. Ідентифікаційний номер і паспорт громадянина України.
 2. Діюча банківська картка будь-якого українського банку.
 3. Мобільний телефон і вільний доступ до інтернету.
 4. Наявність постійного місця роботи.

Як оформити кредит онлайн в компанії Швидко Грошi - покрокова інструкція

 1. На сайті компанії представлений кредитний калькулятор, на якому користувач може вибрати суму свого кредиту, після чого натисніть «Оформити кредит».
 2. Перед вами відкриється вікно, в якому потрібно вказати своє ім'я та номер мобільного телефону, після чого натисніть кнопку «Далі».
 3. На вказаний номер телефону вам буде відправлено повідомлення з кодовою комбінацією, яку потрібно буде ввести в спеціальне поле. Після цього натисніть «Підтвердити».
 4. У формі потрібно детально вказати персональну інформацію про себе. Сюди входить і номер паспорта, та ідентифікаційний код, а також контактні дані - поштову скриньку і номер телефону, але він автоматично буде вказано з попередньої форми. Нижче ви побачите умови співпраці з компанією, їх потрібно прочитати, після чого відзначити галочкою свою згоду на роботу. Після натисніть кнопку «Далі».
 5. Необхідно вказати максимально повну інформацію про те, де ви працюєте в даний момент. Відповісти на запитання про доходи, посаду, місце розташування фірми, а також вказати номер телефону колеги. Так само знадобляться контакти друга або родича. Незважаючи на те, що це зазначено, як необов'язкова умова, бажано внести інформацію, це підвищить шанси на отримання кредиту.
 6. Вкажіть назву свого банку і номер картки, на яку хочете отримати кредитні кошти.
 7. В окремій формі потрібно внести дані про місце свого проживання. Форма пропонує дві анкети - одна для того щоб прописати адресу свого проживання на даний момент, інша, щоб надати адресу згідно прописку. Якщо ви проживаєте за місцем реєстрації, це можна відзначити галочкою, і тоді залишиться тільки одна форма для заповнення.
 8. Після відправлення всіх даних сервіс подякує вас за проходження процедури реєстрації, і доведеться трохи почекати рішення по заявці.
 9. Логіном для входу в особистий кабінет є вказаний вами номер телефону, а пароль прийде в повідомленні. Після того, як ви ввійдете в кабінет, можна буде побачити всю інформацію про статус заявки і прийняте рішення.

Також ви можете отримати гроші в борг у будь-якому відділенні мікрофінансової організації, досить просто взяти з собою оригінали паспорта та коду, в іншому співробітники допоможуть розібратися.

Чому гроші видаються так швидко?

Працівник відділення за 10 хвилин вносить вашу інформацію в базу даних. Ще за 10 хвилин приймає рішення: видавати мікрокредит чи ні.

Кожна заявка обробляється індивідуально тим самим забезпечуючи якість перевірки даних. Саме в цій компанії піклуються про кожного клієнта і роблять все, щоб заявка була позитивною.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно

Якщо ви не продовжили термін використання позики, вам буде нараховуватися штраф в розмірі 2% від простроченої суми. Візьмемо приклад з 1000 грн: використання кредиту буде коштувати 140 гривень за 7 днів. До закінчення терміну ви повинні виплатити 1140 грн. Якщо ви не внесли плату за використання кредитних коштів, ваша щоденна пеня буде дорівнювати 1140 * 0,02 = 22,8 грн в день.

Більш того, у вас більше не виникне почуття, що ви нікому не потрібні: щодня в телефонному режимі колектори будуть «дбайливо» нагадувати про прострочених грошах.

Переваги та недоліки

   • Лояльне ставлення: ви отримуєте гроші, навіть якщо взяли кредит в іншому банку;
   • Економія: оплачуючи кредит достроково, оплата за послугу зменшується;
   • Постійні клієнти отримують більше грошей: ви можете взяти суму понад 3000 грн;
   • Можливість планування бюджету: оплата кредиту частинами;
   • Гнучкість: ви продовжуєте термін використання кредиту необмежену кількість разів.
   • Ви не платите прихованих комісій, які не надаєте довідку про доходи, не надаєте контакти поручителя, що не звітуєте з якою метою потрібні гроші, що необхідно робити в звичайних банках.
   • Підвищена ставка в разі прострочення;
   • Дуже нав'язливі колектори.

Власником «Швидко Гроші» є фінансова компанія «Споживчий Центр», яка була зареєстрована в 2010 році. З 2012 року генеральний директор - Холод Олександр Володимирович.

Називають себе професіоналами і лідерами на ринку видачі швидких мікрокредитів. Офіси компанії розташовані практично у всіх великих містах України.

Згідно з інформацією, представленою на офіційному сайті, Швидко Гроші - стабільна і надійна організація, яка не розголошує особисті дані клієнтів третім особам.

Промокод для Швидко Гроші

Компанія постійно проводить різноманітні акції для своїх клієнтів. Розіграші призів частіше приурочені до свят, а ось вигідні умови для нових і постійних клієнтів можуть бути введені в будь-який момент. Щоб залишатися в курсі всіх нових подій Швидко Гроші, стежте за новинами, це можна зробити, підписавшись на розсилку або регулярно відвідуючи сайт компанії.

Як повернути кредит

Для того щоб погасити свій борг в компанії Швидко Грошi, вам не доведеться обов'язково їхати в офіс або стояти в черзі. Для того щоб зробити сервіс максимально комфортним, були розроблені найрізноманітніші способи погашення кредиту. Кожен зможе вибрати для себе найбільш підходящий.

 • Оплата боргу в терміналі самообслуговування - це дозволить розрахуватися готівкою практично в будь-якій точці країни, так як знайти термінал можна в кожному магазині. При оплаті через термінал слід зберігати чек до того моменту поки гроші не з'являться на вашому рахунку в особистому кабінеті, і борг не буде закритий;
 • Ви можете звернутися в касу будь-якого банку України, і перевести гроші на рахунок мікрофінансової компанії, але важливо правильно записати всі реквізити фірми, і вказати свій номер договору. Гроші можуть йти на протязі трьох днів, що важливо враховувати при розрахунку термінів оплати;
 • У особистому кабінеті можна швидко і просто розрахуватися зі своїм кредитом. Знадобиться банківська карта з необхідною сумою на рахунку, а також доступ до інтернету. Гроші надходять на рахунок миттєво, що вкрай важливо при оплаті в пізні терміни;
 • Ви можете відвідати відділення організації Швидко Грошi та виплатити позику прямо тут. Співробітники допоможуть правильно все зробити і приймуть оплату.

Чому можуть відмовити в кредитуванні

Мікрофінансовий компанії відомі тим, що мають дуже високі показники схвалення заявок. Практично в 90% випадків на заявку приходить позитивну відповідь. Але все-таки є і ті люди, які стикаються з відмовою. Найчастіше, вони самі винні в цьому. На рішення мікрофінансових організацій впливають такі чинники:

 • Правильність заповнення анкети. Уважно перевіряйте всю інформацію, яку ви вказуєте у формі перш, ніж відправляти її. Будь-яка помилка або пропущений символ може стати причиною для відмови, адже ці дані будуть сприйняті, як завідомо неправдиві;
 • Термін дії і баланс карти. Кредитні кошти будуть нараховані на рахунок клієнта, тому, якщо ви вкажете прострочену картку, організація не зможе виконати переклад. На балансі повинно бути не менше п'яти гривень. При подачі першої заявки вам буде потрібно пройти верифікацію карти. Система заблокує невелику суму грошей для того, а ви повинні будете вказати цю суму в системі щоб прив'язати карту до аккаунту. Після проходження верифікації гроші повернуть на рахунок;
 • Дата оплати попередньої позики. Якщо ви спробуєте відразу ж оформити повторний кредит після погашення попереднього, велика ймовірність зіткнутися з відмовою з боку мікрофінансової організації. На оновлення системи знадобиться час, тому ви можете все ще числиться в боржниках протягом декількох годин після оплати кредиту;
 • Повноту заповнення форми. Навіть якщо поле позначено, як не обов'язкова до заповнення, все одно слід вказати в ньому інформацію. З кожним заповненим полем шанси на позитивне рішення ростуть, а ось порожні графи, навпаки, знижують ймовірність успіху;
 • Технічні нюанси. Перед тим, як оформляти кредит в мікрофінансової організації, перевірте роботу свого мобільного пристрою, інтернету, підготуйте скановані копії паспорта та коду.

Що буде, якщо не виплатити кредит вчасно

Якщо ви не продовжили термін використання позики, вам буде нараховуватися штраф в розмірі 2% від простроченої суми. Візьмемо приклад з 1000 грн: використання кредиту буде коштувати 140 гривень за 7 днів. До закінчення терміну ви повинні виплатити 1140 грн. Якщо ви не внесли плату за використання кредитних коштів, ваша щоденна пеня буде дорівнювати 1140 * 0,02 = 22,8 грн в день.

Більш того, у вас більше не виникне почуття, що ви нікому не потрібні: щодня в телефонному режимі колектори будуть «дбайливо» нагадувати про прострочених грошах.

Пролонгація позики Швидко Гроші

Пролонгація кредиту дозволяє відстрочити термін виплати всієї суми грошей, яка була взята в кредит. Для того щоб скористатися послугою, знадобитися повністю розрахуватися з відсотками, які вже були вам нараховані. Пролонгація оформляється в особистому кабінеті на сайті компанії.

В Швидко Гроші пропонують відстрочку платежу в необмеженій кількості. Якщо у клієнта виникнуть питання, він завжди зможе звернутися на гарячу лінію в службу підтримки, і отримати пораду професіонала.

Контакти

Офіси компанії є практично у всіх містах України, при бажанні клієнт завжди може відвідати офлайн відділення, і вирішити будь-яке питання. Крім того, можна безкоштовно зателефонувати по номер телефону клієнтської підтримки - 0 800 50 10 20.

Реквізити компанії: ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР», ЄДРПОУ 37356833, 01032, г. Киев, ул. Саксаганського, 133-А, тел .: (044) 498 10 20, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ліцензія видана Нацкомфінпослуг, розпорядження від 28.02.2017 р. №438.

Facebook: https://www.facebook.com/sgroshicomua

Відео


511111Rating 5.00 (1 Vote)

Відгуки  

Олеся20.05.2019, 14:02
Оформюю кредит у Львові, думав така собі компанія аферистів ну чесно так і думав, але як прижме і йду і вже оформлюю добрих пару років і звертаюсь тільки на одне відділення, тому що там одні й ті самі дівчата, а це вже про щось говорить,вони розкажуть, порадять як ліпше, щоб було вигідніше, я тільки в швидко гроши беру кредити, бо вже в них впевнений.
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
600–10000
Ставка
2% у день
Спосіб
Строк
1–1000 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 50 10 20
E-mail: info@sgroshi.com.ua
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 8:00 – 20:00
Неділя: 8:00 – 20:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее