Pozika: відгуки, умови кредитування у Позика

Рейтинг
Сума ₴
500–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–21 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота: 9:00 – 20:00
Неділя: 9:00 – 20:00

Мікрокредитний сервіс POZIKA успішно існує на фінансовому ринку України вже понад чотири роки. Спочатку підприємство займалося видачею кредитів готівкою, однак швидкий розвиток технологій і перехід клієнтів в онлайн режим призвело до того, що POZIKA прийняла рішення оновити свій стиль роботи.

У 2017 році компанія почала видавати позики своїм клієнтам в режимі онлайн. Робота сервісу прекрасно налагоджена, що дозволяє кожному відвідувачу швидко розібратися з сайтом, скласти заявку і відправити запит на отримання грошей в борг. Термін кредитування становить від 3 днів до 21 дня, розмір максимального позики - 5 000 гривень.

Офіційний сайт - https://pozika.com.ua/

Pozika (Позика): умови кредитування

Загальна інформація про кредити в Pozika

Сервіс Позика - це товариство з обмеженою відповідальністю, мікрокредітной організація «Інтер Кеш Україна». Воно було зареєстровано Національною комісією з державного регулювання ринків і фінансових послуг в 2014 році. З цього моменту підприємство активно розвивається, удосконалює принцип своєї роботи, що залучає нових і постійних позичальників.

Діяльність POZIKA спрямована на видачу мікропозик частим підприємцям та фізичним особам. Окрему увагу в компанії приділяють тому, щоб зробити кредитування доступним і простим для всіх громадян України, незалежно від місця їх проживання і графіка роботи.

Сума при першому кредиті від 500 до 5000 грн
Сума при повторних від 500 до 10000 грн
Термін кредитування від 1 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 0.01% у день
Процентна ставка при повторних позиках 2% у день
Час оформлення заявки на кредит   15 хвилин  
Час розгляду заявки до 10 хвилин  
Вікові обмеження 18-65 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам так
Географія кредитування вся Україна (крім АР Крим, зони АТО), проживання та прописка в Україні
Відсоток схвалення заявок середній

Взяти кредит під 2%

Процентна ставка в Pozika

Мікрокредитний сервіс пропонує клієнтам отримати позику під 2% в день. Дана процентна ставка єдина для всіх, незалежно від того, в який раз людина звертається за отриманням позики. Якщо ви оформляєте кредит на 1 000 гривень, то щодня, за користування позиковими засобами доведеться платити 20 гривень, при обліку встановленої процентної ставки - 2%. Однак зараз діє акція і можна отримати перший позику під 0.01% в день на термін 7 або 14 днів і на суму до 5000 грн.  

Термін кредитування вибирається при реєстрації та оформленні заявки. Річний відсоток становить 730%. На головній сторінці сайту можна вибрати тільки суму кредиту, інші умови ви побачите після того, як перейдете безпосередньо до реєстрації. Перед вами з'явитися анкета, внизу якої розташоване поле із зазначенням розміру вашого позики і суми, яку потрібно буде віддати.

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 0,01%
 • до погашення 1001 грн
Повторна позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 2%
 • до погашення 1200 грн

Хто може взяти кредит в Pozika

Вимоги мікрокредітной компанії до позичальників - досить лояльні, однак деякі обмеження все ж існують. Частина вимог обгрунтовані законодавчою базою, деякі розроблені самим сервісом з метою мінімізації ризиків та підвищення прибутковості бізнесу.

Отримати кредит від організації POZIKA можуть наступні категорії громадян:

  1. Повнолітні особи, які не старше 65 років;
  2. Громадяни України, які постійно проживають в країні, і мають власну карту будь-якого українського банку;
  3. Українці, у яких є паспорти громадян країни і ідентифікаційний номер;
  4. Позичальники повинні володіти мобільним телефоном і вільним доступом до мережі інтернет.
  5. Якщо у клієнта не ідеальне кредитне минуле, відсутня довідка про доходи або офіційне місце роботи, це не стане для компанії причиною відмови від співпраці.

< span> Взяти кредит в Pozika

Переваги та недоліки

Все мікрофінансові компанії ведуть свою діяльність приблизно за одним принципом, вони можуть встановлювати різні процентні ставки, варіювати суми і тривалість кредитування, але в цілому у всіх фірм багато спільного. Компанія POZIKA на фінансовому ринку вже досить давно, і за цей час встигла налагодити якісну роботу. Основні переваги, які виділяють позичальники, це:

 • Можливість отримання позики з вісімнадцяти років;
 • Наявність декількох способів погашення кредиту - розрахуватися з сервісом можна навіть не виходячи з дому;
 • Заповнення заявки - це простий, швидкий і зрозумілий процес, на сайті швидко зорієнтується навіть той клієнт, який не надто знається на комп'ютерах;
 • Кожен позичальник може скористатися послугою пролонгації, щоб відстрочити крайню дату погашення боргу;
 • На обробку заявки і прийняття рішення йде не більше двадцяти хвилин;
 • Скористатися послугами фірми POZIKA можна в будь-якому куточку України - будь це місто, село чи область;
 • Особлива увага приділяється безпеці каналів передачі персональної інформації та її зберігання;
 • Подати заявку на отримання кредиту можна цілодобово, в будь-який день тижня;
 • Отримання і видача кредиту здійснюється через інтернет, клієнтові немає необхідності відвідувати відділення, відпрошуватися з роботи і стояти в чергах;
 • Сервіс «Позика» співпрацює з пенсіонерами, студентами, мамами в декретній відпустці і громадянами, які не мають офіційної роботи;
 • За будь-якого питання завжди можна звернутися на гарячу лінію, в службу підтримки клієнтів, фахівці допоможуть знайти правильне вирішення питання;
 • Мікрокредитний сервіс не вимагає у клієнтів довідок про доходи, застави або наявності поручителя;
 • Неидеальная кредитна історія - не привід для відмови.
 • Новий позичальник не може претендувати більше, ніж на 3 000 гривень - це встановлене обмеження для всіх, хто звертається в POZIKA вперше;
 • Компанія не дає знижок на кредити новим клієнтам, процентна ставка досить висока для українського фінансового ринку;
 • Прострочення ставати причиною різкого збільшення суми заборгованості, і призводить до ряду проблем.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Мікрокредитний сервіс «Позика» веде свою роботу згідно з усіма вимогами українського законодавства. У компанії є ліцензія на ведення кредитної діяльності, яка дає можливість видавати громадянам України кредити в встановленій сумі на обумовлений термін. При реєстрації сервісом було отримано свідоцтво, яке підтверджує законність діяльності фірми.

Як отримати кредит в Pozika

Як вже було зазначено, процес отримання позики в мікрокредітной фірмі POZIKA дуже простий, він не викликає складнощів практично ні у кого. Однак, для того щоб остаточно полегшити задачу, пропонуємо вам ознайомитися з інструкцією зі складання заявки на отримання кредиту.

Покрокова інструкція: як отримати позику в Позика

 1. На головній сторінці сайту ви побачите поле, на якому необхідно вибрати тільки суму позики - від п'ятисот до п'яти тисяч гривень. Після того, як ви встановите потрібне значення, натисніть кнопку «Отріматі кредит».
 2. Перед вами відкриється анкета, в якій потрібно внести інформацію про себе: дані паспорта, ім'я, по батькові, прізвище, номер мобільного, а так же придумати пароль. Всі поля необхідно обов'язково заповнити.
 3. Нижче необхідно вибрати бажаний термін, на який вам необхідні гроші, а так само підтвердити свою згоду з правилами і принципами роботи компанії, встановивши галочку. Після цього натисніть кнопку «Продовжити»
 4. На той мобільний номер, який був зазначений в анкеті, ви отримаєте повідомлення, воно буде містити певну комбінацію цифр або букв, яку потрібно буде вказати в спеціальному вікні. Це необхідно для того, щоб підтвердити і закріпити свій номер.
 5. Перед вами відкриється наступна анкета з низкою запитань про ваше місце роботи. Не обов'язково, щоб це була офіційна робота, головне, вказати достовірні відомості, існуючу адресу і номер телефону підприємства.
 6. Після того, як ви послідовно заповніть всі форми анкети, і вкажіть всю інформацію, яка потрібна, потрібно внести відомості про свою банківську карту. У спеціальному вікні потрібно вказати її номер, CRV-код і термін дії. Компанія заблокує на вашому балансі невелику суму грошей для того, щоб підтвердити, що карта дійсно ваша. Після того, як ви вкажете розмір цієї суми, вона буде повернута, а карту закріплять за вашим аккаунтом.
 7. Ще раз перевірте термін і суму кредиту, і після цього підпишіть договір, уважно його вивчивши. Після цього залишається очікувати дзвінка оператора. Однак періодично перевіряйте свій особистий кабінет - оператор не завжди передзвонює клієнту, якщо анкета не викликає ніяких питань або сумнівів, гроші можуть бути нараховані без дзвінка.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Незважаючи на високий відсоток схвалення заявок в мікрокредітной підприємстві POZIKA, іноді система відмовляється від співпраці. Природно, у клієнта виникає питання, з якої причини йому відмовилися видати кредит. Однак на це питання не може відповісти працівник служби підтримки, рішення приймається системою, і співробітники гарячої лінії не можуть на нього вплинути. Основні причини відмови:

 • У вас вже є кредит в мікрокредітной фірмі, ви не погасили його вчасно, або його термін ще не закінчився;
 • Заповнюючи форму, ви випадково допустили помилку - пропустили цифру або букву, невірно вказали адресу або номер телефону, використовували скорочені назви. Будь-яка неточність або невідповідність - це причина відмовити для мікрокредітной сервісу, така інформація сприймається, як має намір зазначені неправдиві відомості;
 • Ви погасили кредит в компанії POZIKA в період останніх двох годин. І хочете оформити наступний позику. Для того щоб інформація в системі оновилася, і вас винесли зі списку боржників, має пройти якийсь час;
 • Ви вказали банківську карту, у якій закінчився термін дії;
 • На рахунку не було потрібної суми для проходження верифікації - зазвичай потрібно не більше однієї гривні. Якщо процес підтвердження не був завершений успішно, кредит виданий не буде.

Якщо щось пішло не так, а гроші потрібні терміново, подайте заявки в інші компанії з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в MyCredit , CreditPlus або AlexCredit .

Що вписувати в поле «промокод»?

На даний момент Мікрокредитний сервіс Позика не надає промокодом своїм клієнтам. Тут прийняли рішення про проведення інших вигідних програм. Наприклад, акцій, в яких можна виграти додаткову знижку, бонуси, і використовувати їх для отримання вигідного позики. До свят часто проводяться розіграші цінних призів від компанії.

Як повернути кредит?

мікрокредітной компанія пропонує своїм позичальникам кілька способів погашення кредиту. Кожен напевно знайде для себе той варіант, який стане найбільш зручним саме для нього.

 1. Оплатити свою заборгованість можна в кожному відділенні українського банку, через касу. Для цього знадобитися вказати номер свого ідентифікаційного коду, і реквізити компанії POZIKA.Гроші надійдуть на рахунок сервісу протягом трьох днів, з моменту оплати. Це важливо враховувати, щоб не зіткнутися з простроченням.
 2. Оплата в особистому кабінеті - дуже зручне рішення. Вам не доведеться залишати своє робоче місце або будинок, досить просто зайти на офіційний сайт компанії, і, слідуючи інструкціям, провести оплату кредиту. Важливо, щоб на карті була потрібна сума грошей. Кошти надійдуть на рахунок за кілька хвилин.
 3. Погасити борг можна і через термінал самообслуговування. Просто знайдіть назву компанії в переліку кредитних організацій, вкажіть всю потрібну інформацію, і внесіть гроші. Тут важливо враховувати, що за переказ коштів все термінали беруть комісію, треба розрахувати, щоб на рахунок фірми надійшла саме потрібна сума. Гроші так само йде протягом трьох днів, як і при банківської оплаті.

Наслідки прострочення

Мікрокредитний сервіс POZIKA починає нарахування штрафних санкцій з першого дня виникнення заборгованості. На суму боргу накладається додатковий відсоток - 2%, і за рахунок цього кредит стрімко зростає в розмірі. Позичальнику слід очікувати постійних телефонних дзвінків від працівників фірми і вимог погасити борг.

Крім того, організація передає відомості про боржника в бюро кредитних історій, і наступного разу відмітка про прострочення може стати причиною для відмови від кредитування, принаймні, з боку банку. Якщо протягом певного терміну боржник не буде вживати ніяких заходів для вирішення проблеми, його борг мають право передати колекторській компанії, або ж відправити справу до суду.Для того щоб уникнути всіх негативних наслідків, можна скористатися послугою пролонгації позики.

Пролонгація

В даній організації пролонгацію можна оформити на безкоштовній основі. Клієнт повинен зайти в свій особистий кабінет на офіційному сайті фірми, і вибрати там необхідну послугу. Після цього, обов'язково потрібно провести оплату процентної частини боргу, а так же погасити в повному обсязі пеню і штрафи, якщо їх уже нарахували. Саме тіло кредиту, тобто сума, яку ви оформили в борг, залишається, а клієнт вибирає термін, на який він хоче продовжити кредит. Пролонгація - це спосіб уникнути зростання процентної ставки і збільшення суми заборгованості.

Контакти

 • Номер телефону гарячої лінії Позика: 0972674284, 0992606890, 0636081758
 • Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Головний офіс компанії розташований за адресою: м.Ужгород, вулиця Швабська, будинок 17.

Сторінки Pozika в соцмережах:

Facebook - https://www.facebook.com/Pozikacomua-369071563452240

Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCUB3Ny7svKogRkFiJwyWi0Q

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Додати відгук

Сума ₴
500–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–21 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +38 (097) 267 42 84 | +38 (099) 260 68 90 | +38 (063) 608 17 58
E-mail: support@pozika.com.ua
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота: 9:00 – 20:00
Неділя: 9:00 – 20:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее