КошельОк: відгуки, умови кредитування у Koshelok

Рейтинг
Сума ₴
500–15000
Ставка
1.62% у день
Спосіб
Строк
7 - 65 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 18:00
Субота: вихідний
Неділя: вихідний

Мікрокредитний сервіс Koshelok з'явився в Україні лише недавно. Організація заснована в 2018 році. Вона спеціалізується на тому, що видає мікрокредити фізичним особам. Фірма не працює з юридичними особами, великими організаціями, але може видати позику приватному підприємцю. Отримати гроші можна тільки один спосіб - на свою картку українського банку після схвалення запиту на отримання позики. КошельОк - сучасна організація, яка намагається впроваджувати всі інноваційні рішення і системи в свою роботу.

Незважаючи на те, що сервіс почав функціонувати відносно недавно, вже було проведено безліч оновлень, фахівці намагаються максимально адаптувати послугу під потреби і можливості сучасної людини. Тут доступна сума кредиту коливається від 500 гривень до десяти тисяч, якщо клієнт звертається в компанію систематично, а ось для нової людини, який подав заявку вперше, є можливість отримати трохи більше 2500 тисяч гривень. Тут отримували кредитні кошти українці різного віку, і всі вони відзначили простоту, легкість, швидкість і адаптивність сервісу.

Офіційний сайт - https://Koshelok.net/

КошельОк (Koshelok): умови онлайн кредитів, загальна інформація

Загальна інформація про кредити в КошельОк

Сума при першому кредиті від 500 до 2500 грн
Сума при повторнихдоступна сума поступово збільшується до 8000 грн
Термін кредитування від 7 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 1,62% у день
Процентна ставка при повторних позиках 1,62% у день
Час оформлення заявки на кредит 15 хвилин
Час розгляду заявки до 30 хвилин
Вікові обмеження 18-75 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам так
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявок високий

Взяти кредит під 1,62%

Процентна ставка

Компанія КошельОк не передбачає знижки по процентних ставках для нових клієнтів, умови для всіх рівні - за один день використання фінансів, отриманих від МФО Koshelok, доведеться заплатити 1.62%. Якщо відсоткову ставку в річному еквіваленті, то за рік клієнт переплатить 591%. Однак ця організація, як і інші МФО, не видає кредити на такі терміни: максимальний період використання грошей - 65 днів. Якщо людина вперше подав заявку, то він отримає допустимий термін 30 календарних днів.

Розглянемо нарахування відсотків на прикладі позики в тисячу гривень строком на 10 днів. За кожен день використання коштів нараховується 16 гривень і 20 копійок. Через десять днів сума процентних нарахувань складе 162 гривні. Підсумкова сума до оплати - одна тисяча сто шістьдесят два гривні.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1 000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,62%
 • до погашення 1162 грн
Повторна позика
 • сума: 10 000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,62%
 • до погашення 1162 грн

Хто може отримати кредит в компанії

КошельОк пропонує оформити позику клієнтам на вигідних умовах в тому випадку, якщо вони відповідають нормам компанії, встановленим, як законодавством, так і керівництвом компанії. Їх зовсім небагато:

 • Людина не повинна бути молодше 18 років і старше 75 років.
 • Вона обов'язково повинна мати українське громадянство та реєстрацію.
 • Позика не буде видана тим, хто проживає поза територією країни.
 • Особа, яка оформляє позичку, має бути дієздатною і працездатною.
 • Отримати гроші в борг може тільки людина з хорошим кредитним рейтингом.
 • Клієнт повинен бути платоспроможним, володіти хоча б одним джерелом стабільних доходів.
 • Для заповнення заяви на кредит знадобиться оригінал паспорта та коду.
 • Кредитні кошти можуть бути переведені тільки на карту, яка оформлена на людину, яка подає запит.
 • Взаємодія здійснюється тільки через інтернет - знадобиться добрий зв'язок.
 • Оператор може зателефонувати на мобільний номер - він повинен бути дійсний і ввімкнений.

Взяти кредит в КошельОк

Переваги та недоліки

Сучасна організація Koshelok володіє своїми перевагами і недоліками, як і будь-яка фінансова установа. Що стосується плюсів співпраці з фірмою, до них можна віднести:

 • Відповідь на запит клієнта надходить вже через 15 хвилин;
 • Гроші на рахунок зараховуються дуже швидко;
 • Пенсіонери до 75 років можуть взяти в борг у організації;
 • Студенти та молоді люди з 18 років обслуговуються компанією;
 • Лояльна процентна ставка для всіх клієнтів;
 • Гнучка система знижок при повторних запитах;
 • Стабільне збільшення суми з кожним наступним позикою;
 • Оформлення запиту з телефону, планшета, ноутбука або комп'ютера;
 • Зручна навігація і простий інтерфейс ресурсу;
 • Лояльне ставлення до заявок - більшість отримують позитивний вердикт;
 • Професійний рівень клієнтської підтримки;
 • Робота сервісу в будь-якій точці країни;
 • Подача запиту доступна цілодобово;
 • Надійний захист і контроль збереження інформації про клієнтів;
 • Різні способи погашення позики.
 • Компанія КошельОк велику увагу приділяє кредитної історії;
 • Перша позика обмежений за термінами і за сумою;
 • Процентні ставки збільшуються в два рази при простроченні.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

На даний момент на офіційному сайті організації КошельОк відсутня інформація про наявність свідоцтва про реєстрацію в якості фінансової установи. Так само немає відомостей і про ліцензії компанії. Можливо, документи з'являться пізніше, так як компанія тільки почала свою діяльність.

Як взяти кредит онлайн в Koshelok

Отримати в борг потрібну суму грошей в мікрофінансової компанії набагато простіше, ніж в банках, тому багато хто вже давно освоїли цю послугу. Ось покрокова інструкція, як скористатися сервісом КошельОк.

Інструкцію з оформлення позики онлайн

 1. Скористайтеся кредитним калькулятором, щоб налаштувати умови кредитування під себе, він розташований на головній сторінці ресурсу. Наведіть точки для встановлення потрібного розміру позики та вказівки бажаного терміну використання грошей. Внизу чітко видно, як змінюються параметри в залежності від регулювання умов. Відразу можна ознайомитися з датою повернення, сумою нарахованих відсотків і загальною кількістю коштів, які потрібно буде заплатити по закінченню співробітництва.
 2. Для того, щоб отримати доступ до заявки, треба зареєструватися. Щоб перейти до реєстрації перейдіть сторінку до самого низу, і натисніть кнопку «отримати кредит».
 3. Після натискання кнопки ви перейдете на іншу сторінку, тут буде запропоновано ввести свій логін і пароль для входу, або перейти до особистого кабінету через соціальну мережу. Це для тих користувачів, які вже зверталися за позикою в компанію КошельОк. Якщо ж ви берете позику в перший раз, натисніть внизу на слово «Зареєструватися».
 4. Система вас відразу відправить до заявки на отримання позики, яку потрібно повністю і детально заповнити. В першу чергу, потрібно дати свої контакти, номер ідентифікаційного коду, і створити пароль для входу на сайт. На цій вкладці відзначте, чи бажаєте ви отримувати на пошту інформацію про нововведення і зміни компанії, а також підтвердити, що згодні на обробку ваших даних. Для продовження знадобитися ввести символи, які прийдуть в повідомленні на номер вашого мобільного телефону.
 5. Наступна сторінка - це особисті дані клієнта. Тут вас запитають про освіту сімейний стан, номер та серію паспорта, і так далі. Тільки після того, як всі поля будуть заповнені, система направить вас на наступний етап заявки.
 6. У вашому паспорті в обов'язковому порядку повинна стояти прописка, цю адресу потрібно вказати на сторінці «Проживання». Якщо зараз ви змінили місце проживання - то нова адреса названий фактичним, і його теж потрібно ввести. Для тих, хто продовжує жити за місцем реєстрації, досить однієї адреси.
 7. «Зайнятість» - наступна сторінка заяви. Розкажіть про те, де ви працюєте, чим займаєтеся і скільки заробляєте. Якщо є додаткові доходи, підробіток - відзначте і це. Інформація про існуючі кредити повинна бути вказана в обов'язковому порядку. Система зажадає адреса, номер телефону вашого роботодавця - конкретної особи або організації.
 8. Тепер важливо підтвердити той факт, що саме ви оформляєте кредит, і карта знаходиться у вас, для цього її верифікують. Пропишіть всю інформацію, яку вимагає анкета - CRV, номер і дату закінчення обслуговування карти. Після цього чекайте повідомлення від вашого банку про те, що на картці утримані гроші в невеликій сумі. Нова форма запропонує вам вказати, яку саме суму вам повідомив банк, після чого її повернуть на ваш баланс. Така процедура необхідна для закріплення карти за клієнтом.
 9. Ще раз перевірте, чи правильно показані умови кредиту і чи відповідають вони тим, що ви вибрали на старті. Якщо вас все влаштовує, підтвердіть своє бажання отримати позику.
 10. Прочитайте кредитний договір - тут повністю регламентовані умови співпраці для обох сторін, якщо щось вас насторожить або збентежить - зв'яжіться з менеджером організації по номер гарячої лінії і уточніть пункти угоди. Після прочитання документа поставте свій електронний підпис і надішліть підписаний договір.
 11. Чекайте відповіді на запит в період від десяти до п'ятнадцяти хвилин.

В МФО КошельОк при повторних позиках заповнювати анкету не потрібно.

Подати заявку на кредит в КошельОк

Що робити, якщо отримали відмову

 1. Перевірте свою кредитну історію. КошельОк не працює з клієнтами, що мають низький кредитний рейтинг, тому навіть незначна прострочення в минулому може відбитися на рішенні.
 2. Уважно формулюйте запит. Всі помилки або помилки - це інформація, яка сприймається як спроби обману. Навіть пропущений символ або цифра - це привід відхилити запит. Після закінчення заповнення кожної сторінки перечитайте введену інформацію ще раз і звірте цифри, це не займе багато часу, але скоротити ймовірність відмови.
 3. Сплатіть всі позики. Koshelok видає кредит тільки особам, повністю погасили всі свої боргові зобов'язання перед компанією. Якщо у вас є одна позика, отримати другу до повної оплати першої не вийде.
 4. Відповідайте розгорнуто. Чим більше відомостей позичальник надасть на розгляд кредитної компанії, тим більша ймовірність отримати згоду. Не варто відповідати коротко, пропускати поля, скорочувати назви.
 5. Чи все в порядку з картою? Це необхідно уточнити ще до початку формування заявки. Термін дії повинен бути не менше місяця, а баланс містити хоча б кілька гривень, щоб успішно завершилася верифікація.

Якщо зміна пунктів 1-5 не допомогли - подайте заявки в інші компанії з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в Dinero , CreditPlus, MyCredit або AlexCredit .

Що вписувати в поле «промокод»?

Мікрофінансовий помічник Koshelok не використовує в числі своїх акцій промокодом. Поки компанія досить молода, і тільки вибудовує маркетингову стратегію, тому впровадження промокодом цілком можливо в майбутньому. На даному етапі розроблена дуже цікава бонусна програма, яка дозволяє постійному клієнтові отримати знижену ставку, скористатися більшою сумою грошей або взяти позику на більш тривалий період.

Акції організовують і для новачків. Про них сервіс інформує по електронній пошті так само, як і про програми для постійної аудиторії, отримувати листи може кожен. Хто під час реєстрації підписався на розсилку.

Як повернути кредит

Погасити борг можна чотирма способами:

 • У особистому кабінеті - переведіть потрібну суму грошей зі своєї картки в рахунок погашення боргу, і вже через хвилину кошти будуть отримані сервісом.
 • Використовуйте інтернет банкінг - на сайті свого банку, згідно з інструкціями, відправте потрібну суму на рахунок фірми.
 • Термінал - зручний спосіб погашення, якщо у вас готівку, знайдіть в розділі банківські послуги іконку сервісу Koshelok, вкажіть номер договору і внесіть оплату.
 • Через касу українського банку також можна погасити борг.

Важливо! Якщо ви платите в будь-якому терміналі або банку, гроші можуть йти на рахунок фірми протягом трьох днів. Не бажано використовувати такий спосіб оплати, якщо ви розраховуєтесь з фірмою в останній або передостанній день терміну.

Прострочення та його наслідки

КошельОк дає клієнтові додаткові двадцять чотири години після того, як термін його кредиту закінчується. Якщо за цей час не буде проведена оплата, ставка зросте до 3%, тобто практично вдвічі. З цього моменту саме стільки буде вилучатися за користування грошима кожен день.

Якщо протягом місяця ви не зробите жодних заходів для вирішення ситуації, доведеться заплатити штраф, розмір якого становить рівно половину кредиту. Через 99 днів відсотки нараховуватися перестануть. Фірма має право направити справу в суд і вимагати примусово повернути свої гроші. Інший варіант - колекторська компанія, на законних підставах МФО може користуватися її послугами.

Пролонгація

Організація пропонує уникнути штрафних санкцій, і не доводити до зростання процентних ставок, якщо у людини немає достатньої суми, щоб вчасно віддати борг. Він цілком може використовувати послугу пролонгації, для цього достатньо виплатити гроші за користування позикою, які вже нарахував сервіс. Термін продовження становить 30 днів.

Контакти служби підтримки клієнтів Koshelok

 • Номери телефонів гарячої лінії КошельОк: +38 (093) 238-20-20 | +38 (095) 238-20-20 | +38 (096) 238-20-20
 • Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Адреса компанії: г. Киев, ул. Хрещатик, 5.

Сторінки Koshelok в соцмережах:

Facebook - https://www.facebook.com/koshelok.net/

Отримати кредит

 

Відгуки KoshelOk

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Відгуки  

Наталья02.09.2019, 07:34
Довольно приличное мфо.Всегда с опаской отношусь к новым организациям,но эта не подвела!Правда немного расстроило отсутствие скидки при первом обращении,но это ничего.В целом сервис радует!Рекомендую
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
500-15000
Ставка
1.62% у день
Спосіб
Строк
7 - 65 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +38 (093) 238-20-20 | +38 (095) 238-20-20 | +38 (096) 238-20-20
E-mail: info@koshelok.net
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 18:00
Субота: вихідний
Неділя: вихідний
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее