ECash: відгуки, умови кредитування у Е-Кеш

Рейтинг
Сума ₴
500–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +38(044) 337 88 33
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: 9:00 – 18:00

На даний момент компанія призупинила свою роботу. Ви можете скористатися пропозиціями інших компаній.

 

ECash - (Е-Кеш) - онлайн-сервіс, що пропонує мікрокредити в розмірі від 500 до 3000 гривень на термін до 30 днів. Сума повторних позик може рости до 10000 гривень. Компанія позиціонує себе як максимально лояльний сервіс, куди за допомогою може звернутися будь-який українець у віці від 20 до 65 років, незалежно від його рівня доходів, соціального статусу. Кредит можна отримати на будь-які цілі.

Щоб отримати позику, потрібно заповнити на сайті компанії анкету. Рішення про видачу кредиту система видасть автоматично, обробивши дані за 15 хвилин. Після цього гроші будуть зараховані на зазначену в заявці карту будь-якого українського банку. Оформити позику можна прямо на сайті компанії.

Офіційний сайт - https://e-cash.com.ua/

Е Кеш (ECash): умови кредитування

Загальна інформація про кредити в E-Cash (Е-Кеш)

Сума при першому кредиті від 500 до 3000 грн
Сума при повторних від 500 до 10000 грн
Термін кредитування від 5 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 0,01% в день
Процентна ставка при повторних позиках 1,5%
Час оформлення заявки на кредит   15 хвилин  
Час розгляду заявки 5-7 хвилин  
Вікові обмеження 20-65 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам так, пенсіонерам до 65 років
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявок високий

Взяти кредит під 0.01%

Процентна ставка Е-Кеш

В E-cash діє акційна пропозиція, яким може скористатися кожен новий клієнт компанії - кредит під 0,01%. Повторні кредити оформляються за ставкою 1,5% в день.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 0,01%
 • до погашення 1001 грн
Повторна позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,5%
 • до погашення 1150 грн

Хто може отримати кредит в E-Cash

Кредити від Е-кеш доступні широкому колу українців у віці від 20 до 65 років. Це означає, що звернутися за терміновою фінансовою допомогою може і студент, і пенсіонер, і людина без офіційно підтвердженого доходу, оскільки сервіс не вимагає довідку про доходи. Все, що потрібно для оформлення позики, це:

 • доступ в інтернет і мобільний телефон
 • український паспорт і ІПН;
 • ваша особиста банківська картка будь-якого українського банку.

У списку вимог компаній також відсутні поручителі, довідка з місця роботи, про несудимість.

Взяти кредит в Е-Кеш

Переваги та недоліки

 • Перший кредит без відсотків;
 • Простота оформлення позики онлайн;
 • Мінімум документів.
 • Високі відсотки в разі прострочення;
 • Відсутня сертифікат шифрування даних на сайті.

Ліцензія, сертифікати

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Компанія ТОВ «Е-КЕШ» зареєстрована в ЄДРПОУ під номером 41548844 та знаходиться за адресою: Україна, м Київ, 01011, вул. Рибальська, 22.

Як взяти кредит онлайн в E-Cash

E-cash працює за принципом онлайн-сервісу, тому користувачеві нікуди йти для отримання позики не потрібно - все оформляється онлайн. При першому зверненні потрібно заповнити анкету з усіма персональними, паспортними, контактними даними. Але при наступних зверненнях цього робити не потрібно, оскільки всі дані будуть зберігатися у вашому особистому профілі. Щоб отримати кредит, виберіть суму і термін позики на головній сторінці сайту. Це дозволить побачити, скільки потрібно повернути в кінці дії терміну кредитного договору. Потім натисніть на кнопку «Отримати кредит» і виконайте наступні кроки.

Крок 1. Реєстрація

 • Введіть ваші контактні, паспортні та інші необхідні дані в поля анкети на сайті.
 • Ознайомтеся з договором надання послуг і погодьтеся з його умовами і обробкою ваших особистих даних.

Крок 2. Верифікація карти

 • Додайте дані вашої банківської картки - її номер, термін дії, CVV-код.
 • Отримайте рішення по заявці в Особистому кабінеті.
 • верифікуйте карту (для цього на ній буде тимчасово утримана довільна сума в межах 1 гривні).

Крок 3. Отримання грошей

 • Отримайте рішення за вашою заявкою на ваш телефон та електронну пошту. Статус заявки також можна відстежувати в Особистому кабінеті на сайті.
 • Уважно прочитайте договір і погодьтеся з його умовами.
 • Отримайте гроші на карту. Кредитні кошти в більшості випадків зараховуються протягом 5-7 хвилин, але цей термін може становити до 3-х робочих днів, що залежить від специфіки роботи обраного вами банку.

Подати заявку на кредит в Е-Кеш

Що робити, якщо отримали в Е-Кеш відмова

E-cash залишає за собою право відмовити клієнту по ряду причин. Серед основних причин відмови сервіс називає вік клієнта, який не відповідає вимогам. Оскільки систему приймає рішення автоматично, дізнатися реальну причину відмови в службі підтримки компанії буде не можна. Однак ви можете мати на увазі наступні можливі причини відмови:

 1. У вас є прострочення по поточними кредитами або дані про платежі або закриття кредиту ще не оновилися в УБКІ. Перевірте цю інформацію на сайті бюро кредитних історій або в Приват24.
 2. Ви помилилися при введенні даних банківської картки, не вдалася її верифікація або закінчився термін дії карти.
 3. Ви допустили помилки при заповненні анкети. Навіть невелика помилка в імені може статті причиною відмови.

Якщо заявку відхилили кілька разів поспіль, то ми рекомендуємо взяти позику в будь-який інший фінансової організації з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в MyCredit ,   SOS Credit , CreditPlus або Dinero .

Після успішного отримання позики в одній з перерахованих компаній, коли наступного разу знадобляться гроші, знову зверніться в E-Cash.

Що вписувати в поле «промокод»?

Промокоди на знижку поки, на жаль, не доступні в системі E-Cash.

Як повернути кредит в E-Cash

Сервіс передбачив кілька зручних способів повернути позику:

 • в Особистому кабінеті, скориставшись будь-якою банківською карткою Visa або MasterCard. Цей спосіб доступний в будь-який день цілодобово. Гроші зараховуються миттєво;
 • скористатися інтернет-банкінгом;
 • через платіжні термінали iBox, вибравши назву сервісу і слідуючи підказкам системи;
 • за реквізитами в касі будь-якого українського банку або за допомогою інтернет-банкінгу. Актуальні реквізити можна знайти на сайті компанії в розділі «Як погасити». Якщо ви оплачуєте кредит за реквізитами банківським переказом, враховуйте, що такий платіж може оброблятися до трьох робочих днів, тому його потрібно зробити заздалегідь, щоб не прострочити виплату.

Кредит можна оплачувати частинами або достроково без комісії. Це дозволить заощадити, оскільки оплачуються тільки фактичні дні користування позиковими засобами. Всю інформацію по необхідним виплат і нарахованими відсотками можна відстежувати в Особистому кабінеті на сайті сервісу. Вчасно погасивши кредит, ви зможете поліпшити свою кредитну історію і розраховувати на зростання можливої суми позики.

Прострочення та його наслідки

Вкрай важливо вчасно погасити кредит або завчасно скористатися послугою пролонгації позики, якщо ви знаєте, що не зможете повернути гроші вчасно. В іншому випадку прострочення спричинить за собою нарахування штрафу в розмірі 50% від тіла кредиту або пені в розмірі 2% від суми боргу за кожен день прострочення.

Відомості про проблемний кредит будуть передані в Українське бюро кредитних історій, що негативно вплине на кредитний рейтинг. Крім того, компанія може звернутися до суду або передати права стягнення боргу третім особам.

Пролонгація Е-Кеш

Послуга пролонгації допоможе уникнути негативних фінансових наслідків у разі неможливості погасити кредит вчасно. Щоб продовжити термін дії кредиту, потрібно буде тільки оплатити вже нараховані відсотки.

Контакти служби підтримки клієнтів E-Cash (Е-Кеш)

 • Номер телефону гарячої лінії Е-Кеш: +38 (044) 337 88 33 | +38 (068) 611 41 31 | +38 (099) 611 41 31 | +38 (063) 611 41 31
 • Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Адреса компанії: м. Київ, 01011, вул. Рибальська, 22.

Сторінки Е-Кеш в соцмережах:

Facebook - https://www.facebook.com/ecash.ua/

Отримати кредит

 

Відгуки E-Cash

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Відгуки  

Інна30.11.2019, 16:59
Я не маю претензій до Ecash, позику погашаю вчасно. Наступний кредит отриму відразу і щоразу збільшую ліміт. Якщо не має змоги сплачувати кредит, не беріть! Ця організація перша яка повірила мені з поганою КІ та безробітній. Я дуже вдячна, що не залишили в критичній ситуації!!! Через особистий кабінет сплачую кредит. Продовження не просила, але якщо потрібно - без проблем. Ще раз Дякую!!!!
Відповісти
Надежда24.06.2019, 10:33
Имела неосторожность взять кредит в этой конторе, была просрочка, так его сотрудники, которые даже не представились, начали угрожать и крыть матом, чтобы вернула деньги.
Відповісти
Татьяна Котова21.05.2019, 20:15
Я осталась не в восторге от сотрудничества с Екэшом!Во первых мне урезали срок кредита,просила на 25,выдали на 20 дней,а во вторых все время задалбывали звонками!Решайте сами,но я бы не рекомендовала это МФО!
Відповісти
Валентина17.05.2019, 08:32
Жахливий сервіс!Гіршого не зустрічала!Вони мурижили мене пів доби!Розмовляти не вміють,працюють довго!!!!Категорично не раджу цю організацію для співробітництва!
Відповісти
Андрій13.05.2019, 18:17
Здравствуйте !
Ваши колекторы по телефону 073-170-56-34, 093-170-17-47 звонил мне и оскорблял , угражал и вымогал деньги. Вы его успокойте иначе получите заявление в МВД о сговоре и вымогательстве группой лиц как соучастники.

Часть 2 статьи 14 Закона «О защите персональных данных» гласит, что распространение персональных данных (передача третьим лицам) без согласия субъекта данных или его уполномоченного лица запрещается кроме случаев национальной безопасности, экономического благополучия или прав человека.

Сейчас в украинском законодательстве существует ст. 182 Уголовного кодекса Украины, предусматривающей уголовную ответственность за «незаконный сбор, хранение, использование или распространение конфиденциальной информации о лице без его согласия или распространение этой информации в публичном выступлении, произведении, публично демонстрируется, или в средствах массовой информации». За такие действия законодатель предусмотрел наказание в виде штрафа в размере не менее 50 необлагаемых минимумов доходов граждан или исправительных работ на срок до двух лет, либо ареста на срок до шести месяцев, или ограничение свободы на срок до трех лет Источник: https://deltabank-online.com.ua/e-cash/?unapproved=5058&moderation-hash=92801836ca467a165adbdd675cb962e3
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
500-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +38(044) 337 88 33
E-mail: info@e-cash.com.ua
Понеділок - П'ятниця: 8:00 – 20:00
Субота: 9:00 – 18:00
Неділя: 9:00 – 18:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее