CreditOn: відгуки, умови кредитування у КредитОн

Рейтинг
Сума ₴
100–15000
Ставка
1.9% у день
Спосіб
Строк
1-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 21 03 61
Понеділок - П'ятниця: 09:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 20:00
Неділя: 09:00 - 20:00

CreditOn свідоцтво про реєстрацію фінансової установиCreditOn (Кредітон) - відносно молодий сервіс на ринку мікрокредитування, але він вже встиг завоювати симпатію і довіру багатьох українців. Видає позики населенню незалежно від регіону проживання, максимальна сума позики - 15 000 грн, мінімальний термін - 7 днів. Як заявляє сам кредитор, гроші зараховуються на банківську карту за 15 хвилин.

Швидкість обслуговування і орієнтованість на потреби клієнтів - головна місія компанії.

Офіційний сайт — crediton.org.ua

Інформація про компанію CreditOn кредит онлайн

Сума при першому кредитівід 500 до 3000 грн
Сума при повторних позикахвід 500 до 15000 грн (доступна сума поступово збільшується)
Термін кредитуванняот 1 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Відсоткова ставка при першому кредиту1,9% у день
Відсоткова ставка при повторних позиках1,9% з накопичувальною знижкою за програмою лояльності до -50% 
Час оформлення заявки на кредит10 хвилин 
Час розгляду заявкидо 2 хвилин 
Вікові обмеження18–75 років
Необхідність довідки про роботуне потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерамда
Географія кредитуваннявся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявок90%

Взяти кредит в КредитОн

Відсотки по кредиту

Кредитний брокер працює на ринкових умовах, в інтересах своїх клієнтів. Відсоткова ставка за день користування кредитом становить 1,9%. Тобто, за кожну тисячу гривень ви сплачуєте 19 грн на день. У річному еквіваленті розмір процентної ставки дорівнює 693,5%. Також не стягується комісійний збір за додаткові послуги, що іноді практикують інші фінансові організації.

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • відсоткова ставка: 1,9%
 • до погашення 1190 грн
Повторна позика
 • сумма: 1000 грн
 • термін: 10 дней
 • відсоткова ставка: 1,9%
 • до погашення 1190 грн

Хто може взяти мікропозику

Послуга доступна для позичальників, які:

 • досягли повноліття (18 років) і отримали паспорт, ІПН;
 • знаходяться в будь-якій точці країни, мають вихід до інтернету через будь-який пристрій;
 • є власниками банківської карти.

Переваги і недоліки

Плюси CreditOn

 • Високі шанси отримати кредит: 80-90% заявок проходять перевірку;
 • Низькі відсотки за користування кредитними коштами;
 • Акції, цінні призи для клієнтів з хорошими кредитними показниками;
 • Є опція дострокового і часткового погашення позики;
 • Можливість продовжити термін договору до 65 днів;
 • Відсутні приховані комісії.

Мінуси CreditOn

 • Немає готівкової видачі кредиту (відділень компаній);
 • Іноді трапляються збої в системі при оформленні заявки.

Як взяти кредит онлайн в CreditOn

Мікрокредитування користується великим попитом в Україні. Громадяни звертаються за невеликою фінансовою допомогою в разі затримки зарплати, непередбачених витрат або обставин. У мікрофінансової компанії отримати позику можна набагато швидше, ніж в будь-якому банку, при цьому вам не доведеться пред'являти довідку про доходи або заставне майно. Про те, як отримати такий вигідний кредит в компанії CreditOn, розповість покрокова інструкція отримання позики онлайн.

 1. Оформити заявку на видачу коштів на сайті компанії - https://crediton.org.ua.
 2. Вказати суму і термін погашення кредиту.
 3. Зареєструватися в системі, заповнивши анкету з актуальними персональними, паспортними даними. Ваші шанси на схвалення заявки істотно зростуть, якщо ви введете достовірну інформацію про себе.
 4. Натиснувши кнопку - «Отримати кредит», очікуйте відповідь про видачу коштів, який вам прийде у вигляді смс-повідомлення або на пошту.

Перед відправленням заявки обов'язково вивчіть умови кредитного договору. Поставивши підпис, ви автоматично берете на себе всі зобов'язання по погашенню кредиту.

Взяти позику в КредитОн

Оформляємо кредит онлайн в CreditOn - покрокова інструкція

 1. На кредитному калькуляторі виберіть суму кредиту. Це можна зробити за допомогою спеціального індикатора на головній сторінці офіційного сайту організації. Тут відразу необхідно вказати основну інформацію про себе - адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, ідентифікаційний код і пароль для свого облікового запису. Погодитися на обробку персональних даних можна, поставивши галочку. Після цього натисніть «Отримати гроші».
 2. На номер мобільного телефону, який ви вказали, прийде повідомлення з кодом, який треба ввести в спеціальну форму. Таким чином ви зможете зберегти свій телефон за обліковим записом.
 3. Процедура реєстрації починається з заповнення анкетній форми. Тут вам доведеться детально розповісти про себе, а також прикріпити зроблені на сканері копії документів, які краще підготувати заздалегідь. Знадобиться також і ваша фотографія, зроблена на веб камеру. Це ускладнює процедуру отримання позики для тих, у кого не встановлено даний пристрій.
 4. Потрібно вказати інформацію про ваc.
 5. Вкажіть інформацію про вашому місці проживання на даний момент, а також адресу реєстрації, зазначену у вас в паспорті. Якщо ви проживаєте за місцем прописки, відзначте це галочкою. Натисніть «Зберегти і продовжити».
 6. Введіть всю необхідну інформацію про вашу роботу. Навіть якщо ви працевлаштовані неофіційно, необхідно вказати чіткий адресу підприємства, в якому ви працюєте, номер телефону відділу кадрів або начальника, стаж роботи, посаду та суму щомісячного доходу. Після натисніть «Зберегти і продовжити».
 7. Необхідно вказати контактні дані трьох осіб, які можуть підтвердити інформацію про вас, що міститься в реєстраційній формі. Це можуть бути родичі, колеги або друзі. Так само ви можете додати адресу своєї сторінки в соціальних мережах, додаткові номери телефонів або поштові ящики.
 8. Прикріпіть свою банківську карту, на яку ви хотіли б отримати кредитні кошти. Для цього вкажіть її номер, і пройдіть процедуру верифікації. На наступній вкладці внесіть номер картки повторно, а також її код і термін дії, після чого система заблокує на вашому рахунку не більше однієї гривні. Відразу після завершення верифікації ці гроші повернутися на ваш рахунок.
 9. Тепер перед вами з'явиться кредитний калькулятор, на якому можна вибрати ще й термін кредиту, а також ознайомитися з відсотковими нарахуваннями, підсумковою сумою до оплати і крайньою датою погашення заборгованості. Виберіть відповідні для вас умови кредитування, відзначте галочкою свою згоду з правилами роботи сервісу, і натисніть «Отримати позику».
 10. На ваш телефон буде відправлений ще один код в повідомленні, введення якого підтверджує ваше бажання отримати гроші в борг на обраних умовах. Найближчим часом чекайте дзвінка від представника компанії. На підставі вашої анкети і розмови зі співробітником буде прийнято рішення по заявці.

Чому компанія Кредит Он може відмовити в позиці

Про мікрофінансові організації не дарма кажуть, як про найбільш лояльні фінансові установи. Відсоток схвалення заявок іноді досягає і 92%, практично кожен отримує бажаний кредит. Тут готові співпрацювати з пенсіонерами, мамами в декретній відпустці або студентами. Отримати гроші в борг може і людина без офіційного місця роботи, і той, хто не має ідеальної кредитної історії. Однак деякі все ж стикаються з негативною відповіддю. Основними причинами цього є:

 • Недійсна банківська карта. На лицьовій стороні картки вказаний термін її дії - місяць і рік. Перевірте, чи не закінчився термін її дії перш, ніж оформляти кредит;
 • Нестача коштів на рахунку. Для проходження верифікації необхідно мати трохи більше однієї гривні на балансі. Якщо цієї суми на картці немає, верифікація не буде завершена, карту не закріплять за клієнтом, і гроші не відправлять;
 • Помилкові дані. Анкету ретельно перевіряють, будь-яка помилка, пропущений символ або невірна інформація буде сприйнята, як навмисний обман. Ккомпанія не стане видавати гроші клієнту, який намагається її обдурити. Перед тим як відправляти кожну форму, уважно перевіряйте, чи всі вказано правильно;
 • Пропущені поля в анкеті. Чим більше докладної інформації про себе ви вкажете, тим більша ймовірність того, що ваша заявка буде схвалена. І кожне пропущене поле, навіть якщо воно не обов'язково для заповнення, знижує шанс на отримання грошей. Постарайтеся не пропускати рядки, відповідати розгорнуто і повно;
 • Прострочений кредит. Якщо ви намагаєтеся оформити кредит в CreditOn, не погасивши попередній позику, або прострочивши його і не виплативши, то сервіс в будь-якому випадку відмовить вам у видачі грошей в борг. Після того, як розрахуєтеся з заборгованістю, зможете знову користуватися послугами мікрофінансової організації;
 • Повторний кредит. Заявка, яку подали відразу після погашення останньої позики в CreditOn, може бути відхилена. Це пояснюється тим, що системі потрібен час на оновлення інформації. Ви можете значитися в боржниках ще кілька годин.

Промокоди від CreditOn

Компанія пропонує своїм клієнтам скористатися промокодом з метою отримання знижки по процентних ставках. Отримати цей код можна в розсилці, знайти на сайті або у соціальних мережах. Мікрофінансова організація часто проводить різні акції для нових і постійних клієнтів. Дуже часто розігруються цінні призи за допомогою випадкового вибору переможців. Слідкуйте за оновленнями в роботі сервісу на офіційному сайті, підписуйтесь на розсилку новин від компанії, і будьте завжди в курсі самих вигідних пропозицій.

Як погасити кредит в компанії Кредітон

Після оформлення позики вам необхідно повернути борг разом з відсотками. Це можна зробити як в зазначений вами термін, так і достроково. Також є часткове погашення заборгованості: наприклад, взявши кредит на місяць, ви можете провести дві оплати - за перші два тижні, а потім за решту. При стандартній схемі погашення потрібно вносити оплату кожні 10 днів за користування кредитом.

Повернути кредит можна:

 • в особистому кабінеті за допомогою банківської карти;
 • в терміналах самообслуговування;
 • в касі відділення будь-якого банку України, вказавши реквізити CreditOn.

Наслідки неповернення позики або прострочення

Кредитор діє в рамках українського законодавства, тому при виникненні ситуацій з невиплатою кредиту або порушенням договору, застосовує всі можливі заходи щодо боржника. Зокрема:

 1. Може подати позовну заяву до суду про стягнення заборгованості або передати це право третім особам і колекторам.
 2. Нарахувати штрафи, пеню за прострочення, розмір якої дорівнює 1% від тіла простроченого позики за кожен день прострочення до моменту повного погашення боргу.

Пролонгація позики в Кредит Он

УПослуга пролонгації доступна для всіх клієнтів мікрофінансової компанії CreditOn. Вона дозволяє відстрочити виплату кредиту на десять днів за умови погашення відсоткової частини позики. Погасити відсотки можна:

 1. Через інтернет банкінг, шляхом переказу грошових коштів з банківської карти на рахунок компанії по її реквізитами;
 2. В особистому кабінеті, на сайті організації;
 3. У будь-якому платіжному терміналі самообслуговування;
 4. У відділеннях українських банків.

Пролонгація дозволить уникнути нарахування пені та штрафних санкцій, і дасть клієнту додатковий час на те, щоб розрахуватися зі своїм боргом. За користування послугою не потрібно платити додаткових комісій.

Контакти

Адреса - Україна, 04073, м. Київ, пр. Степана Бандери, 8

Електронна пошта служби клієнтської підтримки - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Номер телефону гарячої лінії - 0 800 21 03 61


111111Rating 1.00 (1 Vote)

Додати відгук

Сума ₴
100-15000
Ставка
1.9% у день
Спосіб
Строк
1-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 21 03 61
E-mail: info@crediton.org.ua
Понеділок - П'ятниця: 09:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 20:00
Неділя: 09:00 - 20:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее