Credit7: відгуки, як отримати позику в Кредит7 - промокод, особистий кабінет

Рейтинг
Сума ₴
500–4000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3-30 днів
Видача
30 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 33 07 33
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота: 10:00 – 18:00
Неділя: 10:00 – 18:00

Кредитна компанія Credit7

CREDIT 7 – це абсолютно нова макрофінансова компанія, яка з'явилася зовсім недавно - в березні місяці 2019 року. Організатор - закрите акціонерне товариство «Лінеура-Україна». Статутний капітал повністю належить даному суспільству, яке є іноземним, і знаходиться в Литовській Республіці, в місті Вільнюс. При створенні і розробці стратегії функціонування компанії, було прийнято рішення про організацію діяльності тільки через онлайн-взаємодію з користувачами.

Фахівцями був створений багатофункціональний, сучасний інтернет-портал, на якому відвідувачі можуть детально ознайомитися з інформацією про фінансову установу, скористатися послугою кредитування і отримати кваліфіковані відповіді на виниклі питання. Організація надає можливість своїм клієнтам безкоштовно зв'язатися з працівниками гарячої лінії в будні дні.

Офіційний сайт — https://credit7.ua

Вхід у особистий кабінет Credit7

CREDIT 7: умови онлайн кредитів, загальна інформація

Загальна інформація про позику в CREDIT 7

CREDIT-7 - це сучасний погляд на систему мікрокредитування в Україні. При організації своєї роботи сервіс використовував міжнародні стандарти ведення справ в обраній сфері, а також орієнтувався на створення найбільш зручних умов співпраці між самим сервісом і користувачем. Місія компанії полягає в створенні доступних для більшості громадян умов кредитування, завдяки яким отримати фінансову допомогу можуть ті українці, які терміново цього потребують.

Кредит-7 постійно впроваджує різні маркетингові програми, в числі яких розсилка і надання промокодів, бонусних пропозицій, акцій та спеціальних системи лояльності. Це дозволяє не тільки швидко отримати потрібну суму, але і скористатися послугою на вигідних умовах, заощадивши свої кошти.

Європейський рівень сервісу і прийнятні умови співпраці привертають увагу більшості відвідувачів сайту. Швидкість обслуговування не перевищує семи хвилин, а на аналіз заявки знадобиться не більше десяти хвилин. Ознайомимося докладніше з особливостями і перевагами Кредіт 7 - нового мікрофінансового сервісу.

Сума при першій позицівід 500 до 4 000 грн
Сума при повторних позикахвід 500 до 4 000 грн
Строк кредитуваннявід 3 до 30 днів
Відсоткова ставка при першому кредиті 0.01% у день
Відсоткова ставка при повторних позиках1.9% у день
Час оформлення заявки на кредит  15 хвилин 
Час розгляду заявкивід 30 хвилин 
Вікові обмеження18–65 років
Необхідність довідки про роботуне потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерамтак
Географія кредитуваннявся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявоквисокий

Взяти кредит під 0.01%

Відсоткова ставка

Мікрокредитний сервіс CREDIT-7 видає громадянам України позики на термін від 3 до 30 днів, при цьому сума позики може становити від 300 гривень до 4 тисяч. Якщо людина вперше скористалася послугою, допустимий ліміт для нього становить 3 тисячі гривень, а термін позики - не більше 30 днів. Новому користувачеві не доступна послуга пролонгації, тому за тридцять днів він повинен повністю розрахуватися за своїми зобов'язаннями

На даний момент для перших кредитів діє акція - отримати позикові кошти можна зі знижкою в 50 відсотків. Річна відсоткова ставка дорівнює 346.8%. За використання грошей сервісу необхідно щодня вносити оплату в розмірі 0.01% .Мінімальная сума - 500 гривень.

Якщо клієнт повторно бере гроші в борг, розмір кредитного ліміту зростає до 4000 гривень, а термін можна вибирати в залежності від потреби - від 3 до 30 днів. Постійному позичальникові доступна послуга пролонгації, однак відсотки нараховуються вже без акційної пропозиції. Щоденна ставка - 1.9%, в річному еквіваленті вона складе 693.5%. Згідно з документами, розмір відсоткоих нарахувань може бути змінений через проведення акцій, програм лояльності або промокодів.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1 000 грн
 • строк: 10 днів
 • відсоткова ставка: 0.01%
 • до погашення 1001 грн
Повторна позика
 • сума: 1 000 грн
 • строк: 10 днів
 • відсоткова ставка: 1.9%
 • до погашення 1190 грн

Хто може отримати кредит в компанії

Для того, щоб скористатися Кредит-7 і отримати грошову позику, необхідно відповідати деяким умовам організації:

 • У вас не повинно бути заборгованостей перед CREDIT 7 - всі попередні позики повинні бути погашені в повному обсязі.
 • Отримати грошову позику можуть тільки ті громадяни, яким вже виповнилося вісімнадцять років, за умови наявності у них ідентифікаційного номера та паспорта.
 • Фірма працює тільки з тими особами, які прописані в Україні, про що повинен свідчити штамп про реєстрацію в паспорті.
 • Особа має бути працездатним і дієздатним, мати стабільне джерело доходу.

Установа не вимагає у потенційних клієнтів надання фотографій або сканованих копій документів - досить вказати номер свого коду, а також серію і дані паспорта. Немає необхідності пред'являти довідку про дохід, виписку з офіційного місця роботи або інші папери, які свідчать про те, що громадянин працює на офіційних підставах. Для прийняття рішення основне значення має заява, що містить докладні відомості про потенційного кандидата на отримання позики.

Отримати креди в Кредит-7

Переваги і недоліки

Аналізуючи роботу організації, можна виділити ряд переваг, а також деякі особливості, з якими бажано ознайомитися до того, як договір буде підписаний, а гроші отримані на рахунок.

 • Інноваційний підхід до видачі онлайн позик, який базується на європейських технологіях і сучасних інтернет системах;
 • Не потрібно робити ксерокопії документів, чи фотографії себе з паспортом в руках - досить вказати дані;
 • Рішення приймається сучасними скоринговими системами, що дозволяє значно прискорити процедуру аналізу даних - вона займає близько семи хвилин;
 • Проста і зрозуміла анкетна форма не викликає складнощів при заповненні навіть у тих людей, які звертаються в подібну фірму в перший раз;
 • Наявність негативного кредитного рейтингу не впливає на прийняття рішення, однак при простроченні фірма передає відомості про боржника в бюро кредитних історій;
 • Лояльні умови по відсоткових ставках для нового користувача дозволяють заощадити на оплаті послуг установи;
 • Велика увага приділяється безпеці персональних відомостей, використовуються надійні SSL сертифікати, комплекси організаційних і технічних заходів по підтримці надійності збереженні інформації;
 • Зручна навігація сайту дозволяє отримати всю необхідну інформацію про кредитора, в тому числі і юридичну, а також ознайомитися з прикладом договору і угодою про обробку особистих даних;
 • Всі клієнти можуть вибирати оптимальний для себе спосіб погашення заборгованості - є чотири варіанти оплати кредиту;
 • Для отримання грошей в борг не має значення географічне місцезнаходження клієнта, головне, щоб він знаходився в країні. Отримати позику можна у великому місті, будучи в невеликому населеному пункті, в селі чи віддаленому районі;
 • CREDIT 7 - це надійний фінансовий помічник для пенсіонерів, громадян, які не володіють офіційним працевлаштуванням, студентів і мам в декретній відпустці.
 • Компанія досить молода, і ще не має певного досвіду роботи в кредитному секторі України;
 • При першому займі не вдасться оформити подовження, якщо він був отриманий на акційних умовах, зі знижкою 50%;
 • Клієнтська підтримка надає допомогу тільки в будні дні - субота і неділя є вихідними;
 • Отримати гроші можна тільки в форматі безготівкового розрахунку на карту банку, готівове кредитування не надається;
 • Стартову позику за вигідними умовами можна отримати тільки на фіксований проміжок часу, з обмеженням за кредитним лімітом.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Національна комісія з фінансових послуг України внесла CREDIT 7 до переліку фінансових фірм країни в березні 2019 року, було видано сертифікат, який підтверджує даний факт. У цьому ж місяці установі було видано ліцензію, яка дозволяє Кредит 7 видавати громадянам фінансові позики.

Організація працює повністю відкрито, не вимагаючи від своїх клієнтів погашення додаткових відсотків за обслуговування, страховку і за іншими внесками. Всі виплати, які лягають на людину, детально прописані в угоді. Легальна робота підтверджена наявністю всіх необхідних дозволів і документації.

 Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Як взяти позику онлайн в CREDIT 7

Сучасне кредитування поступово переходить в режим онлайн співробітництва. Дана політика актуальна практично для всіх мікрофінансових компаній, і для деяких банків. Такі заходи були прийняті через зростання популярності роботи через інтернет, що дозволяє знизити тимчасові витрати, і зробити кредитування більш доступним і простим.

Інструкція з оформлення позики онлайн

 1. Відправляйтеся на офіційну сторінку кредит-7, де перед вами відразу з'явиться лічильник для кредиту. Попередньо ви можете вивчити документи фірми, почитати відомості про неї, і так само познайомитися з відгуками.
 2. Кредитний лічильник - це дуже зручний інструмент, що дозволяє повністю ознайомитися з умовами та вимогами позики. Відвідувач сайту, без реєстрації, може вибрати суму позики, а також термін, на який вона потрібна. З правого боку з'явиться інформація про вартість, кінцевий борг і грошах, які ви отримаєте на карту.
 3. Якщо у вас є акційний код, його потрібно прописати на цьому етапі, до того, як ви перейдете до реєстрації.
 4. Визначившись з сумою і терміном, переходите до наступного кроку за допомогою кнопки «Отримати гроші».
 5. Вам потрібно буде внести свої дані і контакт, а також погодиться на обробку анкетних даних. На номер телефону CREDIT 7 відправить вам код, який вказується в окремому вікні. З його допомогою відбувається підтвердження номера, і реєстрація завершується.
 6. Сервіс задає всім новим користувачам однакові питання. Вони спрямовані на те, щоб дізнатися максимально детальну інформацію про потенційного клієнта, і об'єктивно прийняти рішення. Крім цих документів, потрібно вказати сімейний стан, місце роботи або джерело доходу, адреса проживання, телефон друга або родича, і так далі.
 7. Після цього повинна бути закріплена банківська картка, на яку людина хоче отримати гроші. Це обов'язково повинна бути та карта, яка зареєстрована на вас, не родича, знайомого або колегу.
 8. Щоб пройти верифікацію, уважно введіть всі дані, які запросить система, після чого вкажіть заблоковану на рахунку суму грошей. Це невелика сума - гривня або дві, а після того, як вона буде вказана, система розблокує гроші.
 9. Вам необхідно прочитати угоду, саме воно регламентує всі особливості співпраці між вами і кредитором. Запитання можна поставити в онлайн чаті або зателефонувавши по гарячому номером.
 10. Поставте підпис під договором, вказавши код, надійшовший в повідомленні на мобільний телефон.
 11. Протягом семи хвилин чекайте інформації за заявою. Система проінформує вас одним із зручних способів - дзвінком, повідомленням, листом в особистому кабінеті. Отримайте ваші гроші на карту.

У МФО CREDIT 7 при повторних заявках заповнювати анкету не потрібно.

Подати заявку на кредит в CREDIT 7

Що робити, якщо отримали відмову

Мікрофінансові компанії рідко дають відмову за запитами, але все ж таке трапляється. У більшості випадків, причина криється в неправильній підготовці з боку користувача. Найбільш поширеними є такі ситуації:

 1. Спроба обману. Клієнти хочуть прикрасити свої доходи або статус. Система розпізнає обман і у вас буде набагато менше шансів на отримання позитивної відповіді, ніж при наданні достовірно заповненої заяви;
 2. Помилка. Багато поспішають при заповненні анкет, допускаючи помилки в цифрах або назвах. Скорингова система не розглядає їх, як випадкові, а приймає за навмисну спробу обману, і відмовляє у видачі;
 3. Прострочена картка. Якщо термін дії карти вийшов, підприємство не зможе перевести на неї позику. Термін вказано на лицьовій стороні картки;
 4. Недолік грошей для підтвердження. Верифікація - обов'язкова процедура, що дозволяє уникнути обману, і купірувати шахрайські дії. Якщо у вас на рахунку немає хоча б декількох гривень, компанія не зможе упевнитися, що саме ви намагаєтеся отримати позику, а не стороння людина, що скористався вашою карткою;
 5. Невідповідність вимогам компанії - вам не виповнилося вісімнадцяти років, немає потрібних документів або ви не є громадянином України.

Якщо зміна пунктів 1-5 не допомогли - подайте заявки в інші компанії з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в DineroCreditPlus, MyCreditабоAlexCredit.

Що вписувати в поле «промокод»?

Кожен зацікавлений в тому, щоб отримати позикові кошти на максимально вигідних умовах. Компанія Кредит-7 подбала про те, щоб надати таку можливість клієнту. Промокод це набір символів, вказавши який в спеціальному рядку, людина отримує знижку на послуги фірми. Для того, щоб знайти таку комбінацію, потрібно підписатися на розсилку від компанії, заходити на сторінки організації в соціальних мережах, стежити за новинами та акціями.

Як повернути кредит

Оплата боргового зобов'язання доступна протягом усього терміну співробітництва. Ви можете оформити позику на 30 днів, і закрити її вже через два дні - компанія перерахує ваші відсотки. Для оплати можна використовувати такі системи:

 • Найшвидший платіж - через особистий кабінет. Дотримуйтесь інструкцій, перевірте наявність потрібної суми на рахунку, і якість інтернету. Після переказу кошти з'являться на рахунку фірми вже через пару хвилин. Наведені нижче способи припускають можливість затримки переказу на строк до трьох днів.
 • Банківські відділення. Ви можете відправити переклаз через будь-який банк України, скориставшись реквізитами фірми і деякими особистими даними з метою ідентифікації платежу.
 • Термінал. Більшість терміналів самообслуговування підтримують систему оплати CREDIT 7. Внесіть всю необхідну інформацію про себе, суму заборгованості, і оплатіть гроші.
 • Приват-24. Зручна система інтернет банкінгу дозволяє сплатити борг прямо зі свого телефону, або з комп'ютера.

Важливо! Якщо ви платите в будь-якому терміналі або банку, гроші можуть йти на рахунок фірми протягом трьох днів. Не бажано використовувати такий спосіб оплати, якщо ви розраховуєтесь з фірмою в останній або передостанній день терміну.

Прострочення та її наслідки

Прострочення - це несвоєчасне виконання боргових зобов'язань за договором, укладеним між сторонами. У разі, якщо клієнт організації Кредіт 7 порушує обумовлений термін, не оформлюючи при цьому договору про відстрочення виплат, йому загрожують такі заходи:

 • Передача справи про порушення зобов'язань боржника в бюро кредитних історій, що значно знизить рейтинг позичальника, і стане причиною відмови від співпраці з боку фінансових компаній в майбутньому;
 • Регулярні дзвінки з боку працівників компанії з вимогою погасити свій борг, виплатити нараховані відсотки і саме тіло позики;
 • Дзвінки роботодавцю і родичам в тому випадку, якщо клієнт ігнорує звернення співробітників CREDIT 7;
 • Нарахування підвищеної відсоткової ставки починаючи з того дня, коли обов'язкова виплата не надійшла на рахунок організації;
 • Після певного терміну організація може звернутися до суду, щоб примусово змусити боржника розрахуватися;
 • Фірма може звернутися до третьої сторони за допомогою, передавши її боргові зобов'язання клієнта.

Пролонгація

Подовження - це оптимальний вихід для тих, хто зіткнувся з матеріальними труднощами. Якщо ви не можете вчасно внести потрібні гроші, то за допомогою цієї послуги зможете захистити себе від можливих наслідків прострочення. Щоб скористатися пролонгацією, необхідно підписати повторну угоду і закрити борг по відсоткових нарахувань.

Термін подовження дорівнює тому, на який був оформлений кредит раніше. Скористатися послугою може кожен, хто оформляє стандартну позику в фірмі CREDIT 7. Послуга безкоштовна, не вимагає додаткового вкладення грошей.

Контакти служби підтримки клієнтів

 • Адреса, за якою розташований головний офіс фірми - Україна, 01030, м Київ, вулиця Леонтовича, будинок 7.
 • Номер гарячої лінії фірми – 0-800-33-07-33
 • Графік работи – с 09-00 до 21-00 зпонеділка по п’ятницю

Отримати кредит

Відгуки про компанію Credit7

11111Rating 0.00 (0 Votes)

Відгуки  

ЕКатерина05.09.2019, 07:54
Добрий день! Звернулася в цю фірму першоразово і скажу що я приємно вражена! Справжня европейська якість і обслуговування. Нарешті і до нас цивілізіція дійшла! А ще один приємний бонус це процент) Раджу спробувати всім, хочаб для зрівняння з іншими.
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
500-4000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3-30 днів
Видача
30 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 33 07 33
E-mail: info@credit7.ua
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 20:00
Субота: 10:00 – 18:00
Неділя: 10:00 – 18:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее