CashMe: відгуки, умови кредитування у КешМі Кредит

Рейтинг
Сума ₴
500–9000
Ставка
1.75% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +380 44 200-21-25
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 11:00 - 16:00
Неділя: 11:00 - 16:00

Кешмі кредит (CashMe Credit) - це швидкі онлайн-кредити розміром від 500 до 9000 гривень на термін від 7 до 30 днів. Максимальна сума при першому кредитуванні становить 2000 гривень. Сервіс приймає заявки цілодобово 7 днів на тиждень. Процес повністю автоматизований і займає не більше 15 хвилин.

Офіційний сайт - https://cashme.ua

Загальна інформація про кредити в Cash Me

Сума при першому кредиті від 500 до 2000 грн
Сума при повторних від 500 до 10000 грн (доступна сума поступово збільшується)
Термін кредитування від 7 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 1,75% в день
Процентна ставка при повторних позиках 1,75% з накопичувальною знижкою за програмою лояльності до -50%  
Час оформлення заявки на кредит   15 хвилин  
Час розгляду заявки до 30 хвилин  
Вікові обмеження 18-75 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача, студентам і пенсіонерам та
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму, Донецької та Луганської областей
Відсотоксхваленнязаявок високий

Процентна ставка в CashMe

Для всіх клієнтів мікрофінансової організації діє процентна ставка в розмірі 1,7%. Вона не змінюється в залежності від того, вперше людина звернулася в компанію, або є постійним клієнтом. Для того щоб відразу розуміти розмір процентних нарахувань, можна скористатися кредитним калькулятором на офіційному сайті сервісу.

За допомогою індикаторів встановіть термін кредитування і бажану суму позики, внизу з'явиться інформація про те, скільки грошей потрібно буде заплатити в результаті. Тут же можна побачити і крайній термін погашення кредиту.

Промокод для CashMe

Компанія CashMe існує на ринку фінансових послуг досить давно, і за цей час вона провела безліч різних акцій і розіграшів серед своїх клієнтів. Промокоди в компанії на даний момент не використовуються, але існує безліч інших цікавих пропозицій. Про них завжди можна дізнатися на офіційному сайті мікрофінансової організації, а також з розсилки, на яку можна підписатися.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Сервіс CashMe працює на законних підставах, має всі необхідні документи для ведення фінансової діяльності на території країни. Компанією було отримано ліцензію та сертифікат, які підтверджують її статус фінансової установи.

Переваги та недоліки Кешмі

 • Повна автоматизація процесу. Кредит оформляється онлайн, а рішення про видачу кредиту система приймає самостійно на основі введених користувачем даних і кредитної історії УБКІ.
 • Можливість дострокового погашення з виплатою відсотків за фактичні дні користування кредиту.
 • Необмежене число пролонгацій кредиту.
 • Висока ймовірність отримання позики. Схвалюються заявки користувачів навіть з поганою кредитною історією.
 • Можливість виправити кредитну історію, оскільки компанія передає дані по кредитах в УБКІ.
 • Максимальна сума кредиту - 9000 гривень.
 • Ліміт суми першого кредиту - 2000 гривень.

В CashMe діє програма лояльності - з кожним погашеним кредитом можлива сума наступного кредиту зростає (до 9000 гривень), а відсоток за користування кредитом знижується (до 1%).

Хто може отримати кредит в CashMe

Мікрофінансовий організація має дуже високий відсоток схвалення заявок, як каже статистика, понад 80% бажаючих отримати гроші в борг, стають клієнтами CashMe. Для того щоб отримати позику. Вам знадобиться:

 • Мобільний телефон;
 • Доступ в інтернет;
 • Компанії;
 • Паспорт громадянина України;
 • Ідентифікаційний номер.

Компанія не вимагає пред'являти довідку про доходи, тут готові співпрацювати з особами, які не мають офіційного працевлаштування, а так само з пенсіонерами, студентами і мамами, які перебувають у декретній відпустці. Отримати кредит в CashMe можна з вісімнадцяти років, а неідеальна кредитна історія теж не стане перешкодою для видачі позики.

Ви можете оформити онлайн-кредит, якщо:

 • ви громадянин України;
 • ваш вік 18+ років;
 • у вас є банківська карта будь-якого банку України.

Як взяти кредит в Кешмі

Всі етапи оформлення кредиту здійснюються за допомогою сайту CashMe, для чого вам необхідно виконати такі кроки:

 • Вибрати суму і термін кредитування за допомогою кредитного калькулятора на сайті. Калькулятор порахує кредит з урахуванням діючої процентної ставки. Натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 • Пройти реєстрацію, ввівши особисті і контактні дані. Ваш номер телефон буде використовуватися для підтвердження дій на сайті.
 • Верифікація банківської карти. Вкажіть в особистому кабінеті на сайті реквізити вашої банківської карти, куди будуть зараховані гроші. На вашій карті повинно бути не менше 1 гривні.
 • Підписання договору. Ви повинні ознайомитися з умовами договору на сайті, а потім натиснути кнопку «Приймаю умови».
 • Отримання грошей. Система приймає рішення щодо вашої заявки, оповіщаючи вас про це за допомогою SMS. Протягом декількох хвилин кошти будуть перераховані на банківську карту, яку ви вказали в заявці.

Як отримати кредит в сервісі CashMe - покрокове керівництво

 • Для того щоб отримати гроші, необхідно зайти на офіційний сайт компанії CashMe. Тут на кредитному калькуляторі вкажіть бажаний розмір кредиту, а також тривалість терміну кредитування. Зверніть увагу на дані, які вказані під індикаторами. Якщо вас влаштовує розмір відсотків, термін і крайня дата виплати, натисніть кнопку «Отримати гроші».
 • Зареєструйтеся на сайті, вказавши свої персональні дані в спеціальній анкеті. Це необхідно для створення особистого кабінету, за допомогою якого ви зможете спостерігати за станом свого кредиту. Вивчіть умови обробки персональних даних, і поставте відмітку на підтвердження своєї згоди на цю обробку.
 • На вказаний номер мобільного телефону буде направлений код, його слід ввести в спеціальне поле. Таким чином, ви закріпіть вказаний телефонний номер за своїм членством.
 • Для того щоб убезпечити свій профіль, слід придумати пароль для входу. Внесіть його в спеціальне поле, і повторіть введення ще раз нижче.
 • На цьому етапі починається процес заповнення заявки на отримання кредитних коштів. Реєстраційна форма складається з декількох анкет. На першій потрібно заповнити поля персональними відомостями про себе. Це номер ідентифікаційного коду, сімейний стан, стать, освіта. Коли ви відповісте на всі питання, натисніть кнопку «Далі».
 • На другій формі вкажіть свою адресу. Якщо ви проживаєте не за місцем прописки, слід вказати адресу два рази. Спочатку - фактичне місце проживання, потім - адреса реєстрації. Для тих, хто проживає за місцем реєстрації, досить просто відзначити це галочкою.
 • Після цього третя форма передбачає вказівку інформації про вашій трудовій діяльності. Тут потрібно вибрати тип зайнятості, посаду і сферу роботи, а також відомості про доходи і самому роботодавця.
 • Вкладка «Додатково» містить всього кілька питань - джерело отримання інформації про сервіс Кеш Мі, і, головне, номер контакту одного близької людини, який зможе підтвердити інформацію про вас. Це може бути один, колега або родич.
 • Тепер прийшла черга завантажити фото документів. Бажано заздалегідь підготувати відскановані копії, і завантажити їх в пристрій, з якого планується оформлення позики. Знадобиться фото коду, першої та другої сторінки паспорта, а також сторінки з пропискою і сімейним станом. Все це потрібно прикріпити до анкети.
 • Необхідно верифікувати свою банківську картку, на яку буде нараховано кошти від кредитного підприємства. Для початку вкажіть в спеціально відведених полях всю інформацію про неї - номер, код і термін дії. Після цього знадобиться пройти процедуру верифікації. Система заблокує на вашому рахунку невелику суму, вона не буде перевищувати однієї гривні, і вам необхідно буде в окремому полі вказати, що це була за сума. Після гроші будуть повернуті на рахунок.
 • Перед вами з'явиться кредитний договір, з вмістом якого обов'язково потрібно уважно ознайомитися. Це важливий документ, тому перш ніж погоджуватися з умовами кредитування, ретельно все обміркуйте.Для тих, у кого виникнуть питання, працює гаряча лінія та електронна пошта служби підтримки клієнтів. Тільки після згоди з усіма умовами можна підписувати угоду.
 • Після цього ваша заявка надійде в обробку. На очікування відповіді піде не більше десяти хвилин. Статус запиту на отримання кредиту можна контролювати через особистий кабінет.

Як повернути кредит

Компанія постаралася створити найбільш комфортні умови для своїх клієнтів, тому розробила кілька способів оплати заборгованості. Ви можете погасити кредит в такий спосіб:

 • Поповнити свій рахунок прямо в особистому кабінеті, не виходячи з дому, скориставшись картою будь-якого українського банку;
 • Переказати гроші через термінал самообслуговування, головне правильно вказати всі дані і зберегти чек про оплату до того моменту, поки гроші не відобразяться в кабінеті;
 • Прийти в будь-який банк і заплатити гроші через касу. Для цього необхідно знати реквізити компанії і номер договору.

При поповненні балансу через особистий кабінет, кошти практично миттєво потрапляють на рахунок, а ось якщо здійснювати оплату через банк або термінал, то гроші можуть йти на протязі трьох днів. Це важливо знати, щоб не прострочити виплату.

Вибрати спосіб оплати кредиту ви можете в особистому кабінеті на сайті. Ви можете скористатися банківською картою прямо на сайті сервісу, оплатити через термінал самообслуговування, вибравши іконку CashMe і слідуючи підказкам, або в касі будь-якого українського банку - сайт оформить для вас платіжну квитанцію, яку потрібно надати касирові.

Що робити, якщо в кредиті відмовлено?

Причини відмови у видачі кредиту завжди індивідуальні, і сервіс залишає за собою право не повідомляти про причини відмови. Однак в цьому випадку важливо перевірити таку інформацію:

 • Особисті дані, які ви вносили в анкету. Навіть незначна помилка могла вплинути на рішення.
 • Термін дії банківської карти і наявності на ній 1 гривні - необхідно для верифікації карти.
 • Якщо ви недавно погасили кредит, можливо інформація про нього ще не оновилася в УБКІ - Українському бюро кредитних історій. Ви можете почекати і подати заявку пізніше або зателефонувати в УБКІ.

Наслідки невиплати кредиту

Вчасно непогашений кредит стане причиною штрафних санкцій. Ви зможете ознайомитися з детальною інформаціях про нараховані штрафи в розділі «Поточний кредит» особистого кабінету. Там же ви зможете оплатити прострочений кредит за допомогою банківської карти, отримати квитанцію для оплати в банку або вибрати на карті найближчий термінал самообслуговування.

Якщо клієнт не оплачує заборгованість вчасно, його чекає збільшення процентної ставки по кредиту, яке різко вплине на суму боргу. Не варто сподіватися на те, що буде можливість в принципі не платити кредит - гроші доведеться платити в будь-якому випадку. Якщо протягом певного часу клієнт не намагатися вирішити свою проблему, а співробітників компанії віддасть перевагу ігнорувати, його борг може бути перенаправлений колекторській фірмі або ж справа попрямувати до суду.

У мікрофінансового підприємства є всі необхідні документи для того, щоб виграти судовий процес. Досить кредитної угоди, яка була укладена між клієнтом і фірмою. Тут чітко прописані зобов'язання сторін, не дотримання яких вважається порушенням договору.

Оформлення пролонгації

Щоб уникнути прострочення по кредиту, ви можете скористатися послугою пролонгації позики. Опція доступна в особистому кабінеті користувача. Продовжити користування кредитом можна на термін, що не перевищує початковий термін позики. Послуга стає доступною в останній день дії кредитного договору. Ця платна послуга, яка вимагає також виплати відсотків за користування кредитними коштами. Кількість пролонгацій не обмежена. Можливо також оформлення пролонгації після прострочення виплати кредиту, для чого необхідно сплатити штрафні нарахування, відсотки і вартість самої послуги.

 

Контакти CashMe

Ви завжди можете зв'язатися з представниками компанії за номером телефону +380 44 200 21-25. Клієнтська підтримка працює в будні з 09-00 до 20-00, а у вихідні - з 10-30 до 18-00.

Електронна пошта клієнтської підтримки CashMe Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сторінки Кеш ми в соціальних мережах:

Facebook - https://www.facebook.com/cashme.ua/

Додатково:

Twitter https://twitter.com/CashMe_ua


11111Rating 0.00 (0 Votes)

Додати відгук

Сума ₴
500-9000
Ставка
1.75% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: +380 44 200-21-25
E-mail: info@cashme.ua
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 11:00 - 16:00
Неділя: 11:00 - 16:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее