Cashberry: відгуки, умови кредитування у Кешбері

Рейтинг
Сума ₴
100–8000
Ставка
1.5% у день
Спосіб
Строк
7–30 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 18:00
Неділя: 09:00 - 18:00

На даний момент компанія призупинила свою роботу. Ви можете скористатися пропозиціями інших компаній.

 

Cashberry - це мікрокредитна компанія, яка існує на українському фінансовому ринку вже практично три роки. Її заснували в 2016 році (раніше iFinance), з цієї миті сервіс успішно розвивається, пропонуючи громадянам не лише вигідні умови, але і просту процедуру отримання грошей у борг.

Максимальний розмір кредиту і термін залежать від того, який рейтинг має позичальник в системі компанії, добросовісні клієнти можуть скористатися сумою до 8000 грн

Відгуки клієнтів про роботу Cashberry у більшості випадків позитивні.

Офіційний сайт - cashberry.com.ua

Подати заявку на кредит онлайн в Cashberry

Cashberry (Кешбері): умови онлайн кредитів, загальна інформація

Загальна інформація про кредити в Cashberry (Кешбері)

Сума при першому кредитівід 100 до 5000 грн
Сума при повторнихвід 100 до 8000 грн (доступна сума поступово збільшується)
Термін кредитуваннявід 7 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті1,5% в день
Процентна ставка при повторних позиках1,5% у день
Час оформлення заявки на кредит 15 хвилин 
Час розгляду заявкидо 10 хвилин 
Вікові обмеження18-90 років
Необхідність довідки про роботуне вимагається
Видача безробітним, студентам і пенсіонерамтак
Географія кредитуванняуся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявоквисокий

Взяти кредит під 1.5%

Процентна ставка

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,5%
 • до погашення 1150 грн
Повторна позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,5%
 • до погашення 1150 грн

Хто може отримати кредит в компанії

Для того, щоб отримати кредитні кошти. Необхідно:

 • Мати українське громадянство
 • Наявність ідентифікаційного номера і паспорта громадянина країни
 • Мати банківську картку, видану будь-яким українським банком
 • Надати свій діючий мобільний номер

У Cashberry, на відміну від більшості банків і інших МФО, можна отримати кредит:

 • з 18 років;
 • студентам;
 • пенсіонерам;
 • безробітним;
 • з поганою кредитною історією;
 • без довідки про доходи, запоруки і поручителів;

Взяти кредит в Cashberry

Переваги і недоліки

"Кешбері" - це сучасний спосіб вирішення фінансової проблеми. Компанія вже надала допомогу багатьом громадянам країни, і продовжує удосконалювати свою роботу.

 • Оформлення позики з 18 років;
 • Швидка обробка запитів на отримання коштів;
 • Високий рівень безпеки зберігання інформації;
 • Декілька доступних способів оплати;
 • Отримання грошей у борг через інтернет, не треба йти в офіс або відділення;
 • Різні акції і бонуси для постійних клієнтів;
 • Лояльна процентна ставка;
 • Цілодобова робота компанії;
 • Наявність клієнтів служби підтримки;
 • Доступний інтерфейс сайту;
 • Можливість продовження терміну позики;
 • Наявність грейс-периода після закінчення терміну.
 • Обмеження по первинній позиці - не більше трьох тисяч;
 • При простроченні різко зростає процентна ставка;
 • Компанія може передати заборгованість колекторній службі.

Ліцензія, сертифікати, нагороди

Обов'язковою умовою роботи мікрофінансових фірм є наявність усієї необхідної документації. Компанія cashberry має ліцензію і свідоцтво про реєстрацію, що говорить про легальність її роботи. Документи були отримані в 2016 році, видані Національною комісією фінансового ринку України.

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

Як взяти кредит онлайн в Cashberry

Оформлення позики онлайн - це дуже проста і доступна процедура, з якою впорається кожен. Знадобиться тільки хороший доступ в інтернет. Оформити заявку на кредит можна навіть з телефону або планшета, знаходячись у будь-якому куточку країни.

Інструкція по оформленню позики онлайн

 1. На стартовій сторінці офіційного ресурсу компанії Кешбері є кредитний калькулятор. За допомогою стрілки виберіть потрібну суму, а також один з доступних термінів кредиту - 7, 14, 21 або 30 днів. З правого боку ви зможете ознайомиться з розміром процентної ставки за вибраних умов, крайньою датою погашення кредиту і кінцевою сумою позики. Якщо вас влаштовує варіант, натисніть кнопку "Отримати гроші на карту".
 2. У першу чергу необхідно зареєструватися. Для цього внесіть свої контактні дані у форму і придумайте пароль. З його допомогою ви зможете надалі заходити у свій особистий кабінет на сайті. Після натисніть кнопку "Зарегистироваться"
 3. Наступний крок - заповнення анкети. Тут вам знадобитися вказати послідовно усю інформацію про себе: місце проживання, місце прописки, місце роботи, розмір доходу, і багато що інше.
 4. Після того, як всі поля анкети будуть заповнені, і вся інформація буде внесена, знадобиться прикріпити фотографії документів. Заздалегідь відскануйте паспорт і ідентифікаційний номер, і збережіть файли на тому пристрої, з якого плануєте оформляти позику. Важливо, щоб фотографії були якісними, на них добре були видно номери і букви.
 5. Тепер треба прикріпити до своєї заявки картку, на яку ви хочете отримати гроші. Для цього в спеціальній формі введіть її номер, CRV-код і термін дії. Ви отримаєте повідомлення про те, що на вашому рахунку була заблокована деяка невелика сума - до 1 грн. Вам необхідно буде вказати, що саме це була за сума, тоді картка буде закріплена за профілем, а засоби повернутися на рахунок.
 6. Уважно прочитайте кредитний договір, перевірте термін і суму кредитування, вивчить всю інформацію. Якщо усе викладене вам підходить, підпишіть договір.
 7. Тепер вам знадобиться декілька хвилин почекати, поки заявка буде розглянута. Після цього з вами зв'яжеться представник компанії, поставить деякі питання. Іноді гроші переводять без дзвінка.

У Cashberry при повторних заявках заповнювати анкету не потрібно.

Подати заявку на кредит в Cashberry

Що робити, якщо отримали відмову

Cashberry відрізняється своїм лояльним відношенням до клієнтів, тому схвалення отримують більше 85% заявок. Залишається і відсоток тих, хто стикається з відмовою. Головні причини таких відмов наступні:

 1. Якщо ви тільки погасили кредит, і хочете повторно взяти наступну позику, система може відмовити. Це пояснюється тим, що база даних не встигає оновлюватися, і деякий час після оплати ви все ще знаходиться в списку боржників;
 2. Рішення по заявці приймається системою, тому друкарські помилки, пропуски букв і цифр - усе це вважається свідомо неправдивими відомостями, який позичальник спеціально надав компанії;
 3. Перед заповненням заявки перевірте свою картку - на балансі має бути не менше 1 грн, карта не має бути простроченою;
 4. Неякісна фотографія, розмиті, нечіткі зображення, на яких незрозумілі написи, не розглядатимуться, заявку відхилять;

Якщо пункти 1-4 не допомогли, а гроші потрібні терміново, подайте заявки в інші компанії з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, вDineroCreditPlus, MyCredit або AlexCredit.

Що вписувати в поле "промокод"?

У фірмі немає промокодов, зате є інші цікаві акції. Це бонусна програма для постійних клієнтів, яка дозволяє набирати певний рівень за допомогою балів. Отримати такі бали можна при своєчасному погашенні кредиту, а також надавши свої додаткові дані, наприклад, сторінку в соціальній мережі. З кожним досягнутим рівнем росте кредитний ліміт або випадають знижки на процентні ставки.

Як повернути кредит

Розрахуватися з кредитором можна декількома способами :

 • Погашення через термінал i-box. Необхідно в розділі банківських операцій вибрати назву компанії Cashberry. Після внести номер своєї кредитної угоди, і суму грошей.
 • Оплата у банку. Для того, щоб погасити борг через банк, знадобиться номер ЄДРПОУ Кешбері 40248315, а також номер угоди.

Важливо знати, що гроші можуть поступити в компанію протягом трьох днів, саме тому передбачено три додаткові дні після настання терміну сплати кредиту.

Прострочення та його наслідки

Прострочення настає наступного дня після закінчення терміну кредитування, вказаного в договорі, але упродовж ще трьох днів процентна ставка не підвищується. Якщо ви встигли розрахуватися з фірмою в ці три дні, то штрафні санкції не поширюються на вашу позику. Інакше, вже на початку четвертого дня буде нараховано 4% штрафу, а процентна ставка підніметься до 2.5%.

Окрім цього боржників чекає спілкування із співробітниками фірми в телефонному режимі, які часто дзвонитимуть на телефон клієнта, його родичів і колег. Заборгованість можуть передати третій особі - колекторській фірмі. У деяких ситуаціях справа доходить до суду.

Якщо ви бачите, що не зумієте повернути позику вчасно, скористайтеся послугою продовження терміну кредиту (пролонгація). В цьому випадку не будуть нараховані штрафні відсотки, а комісія за кожен додатковий день буде рахуватися за стандартним тарифом.

Реструктуризація

Кешбері - одна з небагатьох мікрофінансових компаній, яка пропонує реструктуризацію боргу. Якщо прострочення понад тридцять днів, клієнт може зайти в особистий кабінет і замовити послугу. Його заборгованість розіб'ють на кілька частин, а відсотки нараховувати перестануть. Складається індивідуальний графік погашення цих частин, згідно з яким боржник буде виплачувати свій кредит.

Варто враховувати, що кожен день прострочення передбачає нарахування підвищеної відсоткової ставки, тому бажано уникати таких ситуацій. Крім того, інформація про прострочення потрапляє в бюро кредитних історій.

Контакти служби підтримки клієнтів Cashberry (Кешбері)

 • Номери телефонів гарячої лінії Кешбері: +38 (098) 415-18-18 | +38 (050) 415-18-18 | +38 (093) 415-18-18
 • Адреса електронної пошти:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Адреса компанії: 04050, м. Київ, Шевченківський район, вул. Глибочицька, буд. 16, офіс 1

Отримати кредит

111111Rating 1.00 (3 Votes)

Відгуки  

Ліза Кравченко02.09.2019, 07:27
Якісний сервіс за невеликий процент.Мені сподобалося.Порівняно з деякими мфо в які я зверталася,тут все на вищому рівні починаючи з ввічливих працівників.Вже третій раз звертаюся і ще ніяких питань і проблем не виникало.А тим хто скаржиться скажу,що треба все своєчасно платити і все буде гаразд.
Відповісти
Игорь31.07.2019, 12:47
Связался с компанией на свою голову, попал нечаянно в просрочку, так робот наяривает каждые 10 мин, 50 раз в день, просто дичь какае-то.
Відповісти
Роман20.07.2019, 14:18
Ну щож. Вирішив і я відгук залишити про цю типу компанію. Вийшов на просрочку - комп"ютер почав дзвонити кожні 15-20 хв., вибиваєш - ще частіше дзвонить)) Співробітники - хамло із хамла. Після їх погроз пішов на принцип і вирішив не платити цій "шарашкіній канторі". Так оці скотини почали по сусідах дзвонити, але коли їх послали для всіх відомому напрямку - перестали. І о Алелуя, я попав на акцію!!! Попросили віддати тільки те що взяв - 3000, так як залякування не спрацювало. Так що можна взяти безвідсотковий кредити от тільки з нервами. P.S. Сьогодні оплатив тіло кредиту але автододзвін дальше дістає, пообіццяли, що тільки до вечора.
Відповісти
Боровкин Слава02.07.2019, 19:19
Последний раз моего обращения в это мфо мне не очень понравился.После выплаты кредита,мне несколько раз звонили отсюда и говорили о задолженности,которой нет!Пока я не позвонил и не поругался с ними,потом затихли.Ну вот мне нужны такие нервы!!!
Відповісти
Винирова Света26.06.2019, 20:23
Сразу говорю,сильно не разчитывайте на заоблачные суммы.Я обращалась,второй раз,нужно мне было 4000 и не меньше,а получила от них 3000!Очень они меня подвели и я на них очень обиделась.Пока не горю желанием к вам обращаться!
Відповісти
Христина19.06.2019, 19:58
Жахлива організація .За такий шалений процент,вони ще відмовляють у пролонгації!Не соромно вам?Всі проценти віддала,думала ви на зустріч підете,а ні!Стільки проблем із за вас виникло!Все к вам більше ніколи!
Відповісти
Федор11.06.2019, 20:04
Чем мне нравиться Кэшберри,так тем что 100 процентно дадут.Будь у тебя и история плохая и зарплата не официальная!Я как раз представитель такого случая.Нигде не дают а тут пожалуйста!
Відповісти
Щєрбаков Євген04.06.2019, 20:00
Взяв тут кредит,щоб купити сину планшет за успішний кінець навчальнго року!Може тут і дорожче ніж у інших мфо,зато тут ти впевнений що гроші прийдуть швидко і обов язково!Саме надійне мфо!
Відповісти
Макар31.05.2019, 21:22
А мне как то дорого! Не знаю как можно брать кредит под такой процент,если вокруг ну просто пруд пруди мфошек с меньшим процентом! Но о вкусах конечно не спорят, так что удаляюсь искать чё по дешевше! Пока пока
Відповісти
Алевтина28.05.2019, 08:01
Очень Хорошое Мфо!Пользуюсь давненько.Процент высоковат,но зато я на 100 % уверенна в них!Качество отменное,консультация профессионалов присутствует,а самое главное что в любой ситуации можно договориться с ними!
Відповісти
Раиса16.05.2019, 15:03
Никогда еще не оставляла комментарий и вот решила написать!Значит беру здесь кредит уже несколько раз.В целом по сравнению с другими мфо не плохое но есть некоторые недочеты.Каждый раз они разные,то ответ долго дают,то деньги долго идут,то просто сайт тормозит!Но на общее впечатление эти недочеты не влияют!Работу свою они знают и делают ее хорошо!
Відповісти
Шурик14.05.2019, 15:06
Приветик всем)Будьте осторожны с этим мфо. Год назад брал здесь кредит и с тех пор потерял сон)))Шлют письма,смс,со своими акциями,со своими предложениями чуть ли не каждый день)Задолбали уже,телефон пилинькнул,я уже знаю от кого это!Очень надоели уже!Если возьмете в Кэшбери кредит,сразу меняйте номер мобильного,будете жить спокойно)))
Відповісти
Матвей Черкашин10.05.2019, 18:46
Очень достойное мфо среди всех существующих.Пользовался многими,понравились единицы.Это одно их них.Чувствуется работа профессионалов и людей любящих свое дело.Советую,не пожалеете!
Відповісти

Додати відгук

Сума ₴
100-8000
Ставка
1.5% у день
Спосіб
Строк
7–30 днів
Видача
20 хвилин
Контактна інформація
Телефон: (098) 415-18-18 | (050) 415-18-18 | (093) 415-18-18
E-mail: info@ifinance.ua
Понеділок - П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 18:00
Неділя: 09:00 - 18:00
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее