Amocredit: відгуки, умови кредитування у Амокредит

Рейтинг
Сума ₴
100–3200
Ставка
1.7% у день
Спосіб
Строк
3-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 750 675
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 18:00
Субота: вихідний
Неділя: вихідний

Amocredit - (Амокредит) - мікрофінансових організація, яка пропонує взяти позику онлайн в розмірі від 100 до 3200 гривень. Позикою можна користуватися терміном від 3 до 30 днів. При подальших зверненнях максимальна сума кредитування буде збільшуватися. При цьому з кожним новим зверненням позичальник може розраховувати на нові знижки за програмою лояльності.

Щоб отримати позику, потрібно заповнити на сайті компанії анкету. Рішення про видачу кредиту система видасть автоматично, обробивши дані за 15 хвилин. Після цього гроші будуть зараховані на зазначену в заявці карту будь-якого українського банку. Оформити позику можна прямо на сайті компанії.

Офіційний сайт - https://amocredit.ua/

Амокредит (Amocredit): умови кредитування

Загальна інформація про кредити в Amocredit (Амокредит)

Сума при першому кредиті від 100 до 3200 грн
Сума при повторних від 100 до 10000 грн
Термін кредитування від 3 до 30 днів з можливістю продовження (пролонгації)
Процентна ставка при першому кредиті 1,7% в день
Процентна ставка при повторних позиках 1,7%
Час оформлення заявки на кредит   15 хвилин
Час розгляду заявки 15 хвилин
Вікові обмеження 18-65 років
Необхідність довідки про роботу не потрібно
Видача безробітним, студентам і пенсіонерам так, пенсіонерам до 65 років
Географія кредитування вся Україна за винятком Криму і ОРДЛО
Відсоток схвалення заявок високий

Взяти кредит під 0,1%

Процентна ставка Амокредит

В AmoСredit процентна ставка становить 1,7% незалежно від суми кредиту і терміну кредитування. Відсотки нараховуються щодня. Сукупна вартість позики з урахуванням всіх виплат - 620,5% в рік.При цьому діє система лояльності, яка зменшує процентну ставку. З її допомогою можна дійти до рівня, коли потрібно платити тільки 1,02% в день.

Розрахунок кредиту на суму 1000 грн терміном 10 днів

Перша позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,7%
 • до погашення 1170 грн
Повторниа позика
 • сума: 1000 грн
 • термін: 10 днів
 • процентна ставка: 1,7%
 • до погашення 1170 грн

Хто може отримати кредит в Amocredit

Позику в «АмоКредіт» може отримати будь-який громадянин України віком від 18 років. Для цього необхідно мати:

 • паспорт громадянина України та ІПН;
 • діючу карту будь-якого українського банку;
 • мобільний телефон.

Звертаємо увагу, що такі документи, як довідка про стаж і доходи, склад сім'ї або відсутність судимостей, не потрібні. Також не потрібні застави і поручителі.

Взяти кредит в Амокредит

Переваги та недоліки

 • Позику можна оформити онлайн;
 • Потрібні тільки найосновніші документи, які завжди під рукою;
 • Кредит оформляється за 15 хвилин;
 • Дані користувача захищені;
 • Термін користування позикою можна продовжити;
 • Працює програма лояльності, здатна знизити процентну ставку майже вдвічі.
 • Висока річна процентна ставка;
 • Ні акційних пропозицій для нових користувачів.

Ліцензія, сертифікати

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи

На офіційному сайті компанії можна знайти сертифікати і ліцензії, які підтверджують, що «АмоКредіт» працює відповідно до українського законодавства. Там же можна ознайомитися з реєстраційними документами, зразками договорів і фінансовою звітністю підприємства.

Ідентифікаційний код ЄДРПОУ: 41232823. Адреса реєстрації: 01033 м.Київ, вул. Жилянська, будинок 59, офіс 260. Безстрокова ліцензія на провадження діяльності з видачі коштів у позику в кредит було видано 11.07.2017 року.

Як взяти кредит онлайн в Amocredit

Компанія AmoСredit працює онлайн. Позику можна отримати, заповнивши електронну анкету. Цей процес складається з декількох обов'язкових етапів.

Крок 1. Реєстрація

 • Користувач заповнює заявку на сайті, вказуючи ім'я, прізвище, контактні дані, дані паспорта.
 • Потенційний позичальник фотографується з паспортом в руках і відправляє фото на сайт. Це потрібно для ідентифікації особи.
 • Клієнт погоджується з обробкою його персональних даних.

Крок 2. Верифікація карти

 • На карті клієнта повинна бути як мінімум 1 гривня. При верифікації система тимчасово заморозить на рахунку суму в межах 1 гривні.
 • На сайті потрібно ввести дані карти.
 • На вказаний номер телефону прийде СМС-оповіщення, в якому буде сказано, яка сума була заморожена на карті. Потрібно повідомити цю цифру при заповненні заявки.

Крок 3. Отримання грошей

 • Перед відправкою анкети перевірте правильність її заповнення. Зокрема, номер телефону.
 • Очікувати результатів розгляду заявки потрібно не більше 15 хвилин.
 • Якщо заявка прийнята, потрібно ознайомитися з умовами кредитного договору. Якщо в кредиті відмовлено, пізніше можна буде спробувати ще раз.
 • У разі позитивного рішення кошти перераховуються на карту відразу ж.

Сервіс онлайн-кредитування зручний ще й тим, що заявку розглянуть у будь-який час доби і в будь-який день тижня. AmoСredit не обмежується тільки робочим часом.

подати заявку на кредит в Амокредит

Що робити, якщо отримали в Амокредит відмова

Рішення про видачу або невидачу коштів в AmoСredit приймає автоматична скорингова система. Вона аналізує дані, які ввів потенційний позичальник, і оцінює ризики щодо неповернення кредиту.Іноді до цього процесу можуть підключатися фахівці. Автоматична система виключає людський фактор і випадкові помилки.

Щоб підвищити свої шанси на отримання позики, потрібно вказувати про себе якомога більше корисної інформації. Однак, не існує 100% гарантії того, що позику видадуть. Причинами відмови можуть стати:

 1. Помилки при заповненні анкети. Враховуються навіть граматичні помилки і друкарські помилки;
 2. Неправильно введені цифри банківської карти. Також термін дії карти може бути вичерпаний;
 3. Низький кредитний рейтинг або погана кредитна історія. Дізнатися ці дані можна на сайті УБКІ або в Приват24. Іноді відмова через кредитну історію приходить помилково: дані по кредитах могли не оновитися. Однак часто клієнтам відмовляють через те, що в даний момент у них вже є борги по іншим позиках.

Компанія AmoСredit залишає за собою право не відповідати, чому людині відмовили у видачі позики. Найпоширеніші причини відхилення заявки описані вище. Щоб все ж отримати позику, потрібно просто виправити ситуацію з виниклою помилкою. Наприклад, якщо ви знайшли у себе неточності в оформленні анкети, то напишіть в техпідтримку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або зателефонуйте за телефоном 0 800 750 675.

Краще відразу підготувати фотографії паспорта, ІПН і вказати особисті дані, щоб служба підтримки оперативно знайшла вашу заявку і виправила в ній допущені помилки. Клієнт може подавати скільки завгодно заявок, тому якщо перший раз йому відмовили, то завжди можна виправити анкету і подає ще одну заявку.

Якщо заявку відхилили кілька разів поспіль, то ми рекомендуємо взяти позику в будь-який інший фінансової організації з вигідними умовами, хорошим рейтингом і високим відсотком схвалення, наприклад, в MyCredit ,   SOS Credit , CreditPlus або Dinero .

Після успішного отримання позики в одній з перерахованих компаній, коли наступного разу знадобляться гроші, знову зверніться в Amocredit.

Що вписувати в поле «промокод»?

промокодом на знижку поки, на жаль, не доступні в системі Amocredit.

Як повернути кредит в Amocredit

Компанія дозволяє погашати кредит в будь-якій зручній формі: частинами, достроково, через термінал самообслуговування або у відділенні банку. Головне - погашати кредит і не втрачати зв'язку з кредитором. За кожен прострочений день на користувача накладаються штрафи. При погашенні боргу позичальник спочатку платить їх, потім - тіло кредиту.

Найпростіше повернути позику наступними способами:

 • через сайт компанії-кредитора. Потрібно зайти в «Особистий кабінет», ввести номер карти і зробити переклад;
 • скористатися інтернет-банкінгом;
 • в терміналі самообслуговування, вибрати сервіс AmoСredit, а потім внести потрібну суму;
 • в касі будь-якого українського банку, вказати реквізити компанії і зробити переклад.

Варто звернути увагу на те, що іноді переклад в банку може здійснюватися не миттєво, а протягом декількох днів. Так буває у випадках, коли позичальник здійснює переклад з допомогою банку, в якому у «АмоКредіт» немає рахунку. Тоді переклад може йти до 3 днів. На цей випадок у компанії є грейс-період - 3 «запасних» дня, протягом яких пеня не нараховується.

Прострочення і її наслідки

Якщо позичальник нехтує своїми кредитними зобов'язаннями, це може привести до штрафних санкцій. Часто - це пеня, яка нараховується щодня. Її розмір - 3% від суми кредитування.

При цьому компанія Amocredit повідомить про борг в бюро кредитних історій. Це означає, що наступного разу боржнику буде складно отримати будь-який кредит. При серйозних боргах зробити це стане неможливо. Крім того, боржника можуть викликати в суд для стягнення боргу, або кредитор може передати це право третім особам.

Пролонгація Амокредит

Продовження терміну дії позики - це спосіб уникнути штрафів, зберегти в нормі кредитну історію і отримати можливість на законних підставах користуватися кредитом. Пролонгація оформляється на термін до 30 днів. Для цього треба виплатити всі відсотки, які накопичилися на поточний момент. Сама послуга безкоштовна, тому додаткові платежі за пролонгацію не беруться. Щоб підключити послугу, потрібно зайти в «Особистий кабінет» і активувати цю опцію.

Контакти служби підтримки клієнтів Amocredit (Амокредит)

 • Номер телефону гарячої лінії Амокредит: 0 800 750 675
 • Адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 • Адреса компанії: г. Киев, ул. Жилянська, будинок 59, офіс 260.

Сторінки Амокредит в соцмережах:

Facebook - https://www.facebook.com/AmoCredit/

Додатково:

 • Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCTTlUgmaqU9Ch5UnOxDcdLw

Отримати кредит


Відео


11111Rating 0.00 (0 Votes)

Додати відгук

Сума ₴
100-3200
Ставка
1.7% у день
Спосіб
Строк
3-30 днів
Видача
15 хвилин
Контактна інформація
Телефон: 0 800 750 675
E-mail: support@amocredit.ua
Понеділок - П'ятниця: 9:00 – 18:00
Субота: вихідний
Неділя: вихідний
%
користувачі рекомендують звертатися у ці компанії замість
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
5-30 днів
Сума ₴
100-10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Строк
7-30 днів
Сума ₴
300-15000
Ставка
0% у день
Спосіб
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
50–15000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
1–30 днів
Сума ₴
100–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб
Строк
3–30 днів
Сума ₴
400–10000
Ставка
0.01% у день
Спосіб

Нічого не підібрали?

Не поспішайте йти! Ми підібрали для вас ексклюзивні пропозиції онлайн кредитів зі схваленням до 93%

    Creditplus  moneyveo
подробнееподробнееподробнее