Moneyveo забезпечила ОХМАТДИТ бездротовим інтернетом

Уже выдано кредитов
191308

Moneyveo забезпечила ОХМАТДИТ бездротовим інтернетом. Найбільший дитячий медичний заклад України отримав доступ до безкоштовного швидкісного інтернету. Компанія Moneyveo допомогла лікарні «ОХМАТДИТ» забезпечити всі 6 поверхів корпусу «Хірургія» стабільним Wi-Fi сигналом..

WiFi от MoneyveoWi-Fi для охматдиту від Moneyveo

Значення інтернету в сучасному житті складно переоцінити. Він дозволяє спілкуватися з близькими і друзями, однодумцями і колегами, обмінюватися досвідом, отримувати консультації, робити покупки онлайн тощо. Тепер пацієнти, співробітники і відвідувачі ОХМАТДИТу завжди будуть на зв'язку, при цьому абсолютно безкоштовно.

Процес одужання проходитиме веселіше та корисніше

Компанія Moneyveo працює в сфері онлайн-кредитування і на власному досвіді переконалася, наскільки важливо завжди мати доступ до інтернету. Адже Мережа – це не лише скарбниця інформації, вона часто виручає нас у складних життєвих ситуаціях. Її значення для лікарні «ОХМАТДИТ» тим паче велике, адже тут вона виконуватиме одразу декілька функцій.

Можна уявити, наскільки важко перебувати в чотирьох лікарняних стінах дітям, які відновлюють своє здоров'я протягом довгих тижнів і навіть місяців. З інтернетом юні пацієнти отримають можливість для спілкування, розваг, навчання. Це зробить процес одужання кориснішим та психологічно простішим як для них самих, так і для їхніх батьків.

Співробітники лікарні отримали нові можливості

Moneyveo сподівається, що Wi-Fi стане в нагоді і співробітникам «Хірургії». З його допомогою медичні установи інтегруються в світ високих технологій, можуть бути завжди на зв'язку зі своїми пацієнтами і тими, хто хоче отримати попередню консультацію. Онлайн-контактування, замовлення лікарських препаратів, отримання інформації – швидкісний інтернет допоможе вирішити ці та багато інших завдань, що виникають у працівників медичного закладу.

Moneyveo – за соціальну відповідальність компаній

Сьогодні багато успішних компаній усвідомлюють свою відповідальність перед суспільством, країною і навколишнім середовищем. Moneyveo реалізовує у даному напрямі свою філософію. Цієї осені вона була реалізована у вигляді забезпечення бездротовим інтернетом ОХМАТДИТу; також періодично компанія надає посильну допомогу дитячим будинкам. А нещодавно вона приєдналася до збору коштів на обладнання для дитячих операційних Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України. З початку листопада за допомогою цього обладнання вже було зроблено багато операцій.

Moneyveo – лідер мікрокредитування онлайн на ринку України. Цю нішу компанія обрала свідомо, маючи на меті запропонувати українцям максимально зручні та доступні позики. Сервіс Moneyveo висуває до клієнтів мінімальні вимоги - усе, що потрібно для отримання додаткових коштів, це:

  • дані паспорту;
  • ІПН та номер банківської картки.

До того ж, онлайн-сервіс компанії працює цілодобово і оформлення кредиту в ньому відбувається дуже швидко. 8-10 хвилин – і гроші будуть на вашій картці. Мікрокредити від Moneyveo щодня допомагають тисячам наших співвітчизників. Таким чином компанія реалізовує свою основну місію – надавати вчасно фінансову допомогу тим, хто цього потребує.

1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)

Добавить отзыв

Защитный код
Обновить