Moneyveo забезпечила ОХМАТДИТ бездротовим інтернетом

WiFi от MoneyveoWi-Fi для охматдиту від Moneyveo

Значення інтернету в сучасному житті складно переоцінити. Він дозволяє спілкуватися з близькими і друзями, однодумцями і колегами, обмінюватися досвідом, отримувати консультації, робити покупки онлайн тощо. Тепер пацієнти, співробітники і відвідувачі ОХМАТДИТу завжди будуть на зв'язку, при цьому абсолютно безкоштовно.

Процес одужання проходитиме веселіше та корисніше

Компанія Moneyveo працює в сфері онлайн-кредитування і на власному досвіді переконалася, наскільки важливо завжди мати доступ до інтернету. Адже Мережа – це не лише скарбниця інформації, вона часто виручає нас у складних життєвих ситуаціях. Її значення для лікарні «ОХМАТДИТ» тим паче велике, адже тут вона виконуватиме одразу декілька функцій.

Можна уявити, наскільки важко перебувати в чотирьох лікарняних стінах дітям, які відновлюють своє здоров'я протягом довгих тижнів і навіть місяців. З інтернетом юні пацієнти отримають можливість для спілкування, розваг, навчання. Це зробить процес одужання кориснішим та психологічно простішим як для них самих, так і для їхніх батьків.

Співробітники лікарні отримали нові можливості

Moneyveo сподівається, що Wi-Fi стане в нагоді і співробітникам «Хірургії». З його допомогою медичні установи інтегруються в світ високих технологій, можуть бути завжди на зв'язку зі своїми пацієнтами і тими, хто хоче отримати попередню консультацію. Онлайн-контактування, замовлення лікарських препаратів, отримання інформації – швидкісний інтернет допоможе вирішити ці та багато інших завдань, що виникають у працівників медичного закладу.

Moneyveo – за соціальну відповідальність компаній

Сьогодні багато успішних компаній усвідомлюють свою відповідальність перед суспільством, країною і навколишнім середовищем. Moneyveo реалізовує у даному напрямі свою філософію. Цієї осені вона була реалізована у вигляді забезпечення бездротовим інтернетом ОХМАТДИТу; також періодично компанія надає посильну допомогу дитячим будинкам. А нещодавно вона приєдналася до збору коштів на обладнання для дитячих операційних Інституту нейрохірургії ім. А.П. Ромоданова НАМН України. З початку листопада за допомогою цього обладнання вже було зроблено багато операцій.

Moneyveo – лідер мікрокредитування онлайн на ринку України. Цю нішу компанія обрала свідомо, маючи на меті запропонувати українцям максимально зручні та доступні позики. Сервіс Moneyveo висуває до клієнтів мінімальні вимоги - усе, що потрібно для отримання додаткових коштів, це:

  • дані паспорту;
  • ІПН та номер банківської картки.

До того ж, онлайн-сервіс компанії працює цілодобово і оформлення кредиту в ньому відбувається дуже швидко. 8-10 хвилин – і гроші будуть на вашій картці. Мікрокредити від Moneyveo щодня допомагають тисячам наших співвітчизників. Таким чином компанія реалізовує свою основну місію – надавати вчасно фінансову допомогу тим, хто цього потребує.

1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)

Добавить отзыв

Ничего не подобрали?

Не спешите уходить! Мы подобрали для Вас эксклюзивные предложения по онлайн кредитам с вероятностью одобрения до 93%

    Creditplus   moneyveo
подробнее подробнее подробнее